رئیس شبکه بهداشت و درمان جم خبر داد؛
افزایش ۳ برابری اعتبارات حوزه بهداشت در شهرستان جم

18 تير 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جم مبلغ ۱۵۵ میلیارد ریال برای حوزه بهداشت اختصاص یافت که نسبت به سال گذشته دارای افزایش ۳ برابری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ احمد قاسمی در حاشیه نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان جم اظهار داشت: اعتبار ۱۵۵ میلیارد ریال برای تکمیل پروژه‌های عمرانی و تعمیر و تجهیز در حوزه بهداشت شهرستان در سال جاری اختصاص یافته است.
قاسمی با بیان اینکه اعتبارات حوزه بهداشت در سال جاری بیش از ۳ برابر نسبت به سال قبل رشد داشته است افزود: اختصاص این مبلغ در سنوات قبل بی‌سابقه بوده است و این نشان از نگاه ویژه فرماندار به حوزه سلامت دارد.
وی با تأکید بر اینکه این میزان از اعتبار تنها در حوزه بهداشت شهرستان جم مصوب شده است گفت: در سال گذشته مبلغ ۴۶ میلیارد ریال به‌طور کامل تخصیص پیدا کرد و امیدواریم در سال جاری نیز با تخصیص به‌موقع، شاهد تکمیل پروژه‌های عمرانی و تجهیز و نوسازی مراکز بهداشتی و درمانی باشیم.
 قاسمی با تقدیر از نگاه ویژه فرماندار شهرستان به حوزه سلامت افزود: فرماندار جم همواره در کنار حوزه بهداشت و درمان شهرستان بوده و اقدامات ارزشمندی نیز در حوزه ساخت و احداث پروژه‌های عمرانی به‌خصوص خانه‌های بهداشت روستایی در سطح شهرستان داشته است.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کمیته.برنامه.ریزی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم     احمد.قاسمی    

تاریخ بروز رسانی:   18 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >