فرماندار جم؛
عملکرد درخشان خانه‌های بهداشت در جلب رضایتمندی مردم / دولت سیزدهم در حوزه سلامت گام‌های مؤثری برداشته است

11 ارديبهشت 1402
فرماندار جم گفت: خانه‌های بهداشت روستایی جم به‌عنوان بهترین مجموعه اداری در سطح شهرستان است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ سید محمد احمد پور در نشست با مسئولان شبکه بهداشت و درمان جم با تبریک فرا رسیدن هفته سلامت اظهار داشت: بهورزان خدوم حوزه سلامت توانسته‌اند بیشترین رضایت‌مندی ارباب‌رجوع را داشته و در این زمینه عملکرد درخشانی کسب کنند.
وی تصریح کرد: دولت سیزدهم تحول عظیم در حوزه سلامت رقم زد و پرداخت مطالبه پرستاران، طرح دارویاری و کنترل ویروس کرونا از مهم‌ترین برنامه‌هایی بود که در سطح کلان اجرایی شد.
فرماندار جم با اشاره به اینکه شبکه بهداشت و درمان جم به‌عنوان یکی از دستگاه‌های موفق در سطح شهرستان است افزود: رئیس شبکه بهداشت جم از مدیران نمونه و موفق شهرستان است و این سازمان توانسته است رضایت‌مندی قابل قبولی در بین شهروندان ایجاد کند.
وی خاطرنشان کرد: خانه‌های بهداشت روستایی به‌عنوان بهترین مجموعه اداری در سطح شهرستان است و بهورزان خدوم حوزه سلامت توانسته‌اند بیشترین رضایت‌مندی ارباب‌رجوع را داشته و این در حالی است که با اقشار مختلف مردم در روستاها ارتباط چهره به چهره دارند و عملکرد آن‌ها در این زمینه درخشان است.
وی با اشاره به اهمیت طرح فرزندآوری و حمایت از خانواده در سطح کشور افزود: اقدامات خوبی در سطح شبکه بهداشت و درمان در حال انجام است و نیاز است سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیز در این زمینه فعال شوند.
احمد پور بابیان اینکه تحول بزرگی در حوزه زیرساختی سلامت در جم در حال انجام است گفت: در سال گذشته ۶ خانه بهداشت روستایی در جم کلنگ زنی و امسال هم‌زمان با هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسند.
رئیس کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان جم خاطرنشان کرد: سلامت به‌عنوان یکی از اولویت‌های اصلی است و در تلاشیم تا با برنامه‌ریزی مدون، مشکلات زیرساختی حوزه بهداشت را ظرف چند سال آینده رفع کنیم و در سال جاری نیز چند پروژه عمرانی در شهرستان کلنگ زنی می‌شود.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     هفته.سلامت     فرماندار     سیدمحمد.احمدپور     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >