رئیس شبکه بهداشت و درمان جم؛
تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبارات تملک دارایی برای حوزه سلامت جم/ ۵ خانه بهداشت در مرحله ساخت است

11 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: مبلغ ۵۱ میلیارد ریال برای ۴ پروژه عمرانی، تعمیر و تجهیز در حوزه سلامت تخصیص پیدا کرده که به‌طور ۱۰۰ درصدی محقق شده است و هم‌اکنون ۵ خانه بهداشت روستایی در مرحله ساخت است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ احمد قاسمی در دیدار با فرماندار جم به مناسبت هفته سلامت اظهار داشت: سلامت یکی از دغدغه‌های روزانه مردم است و توجه و ارتقای سطح سلامت نیز یکی از اولویت‌ها و اهداف وزارت بهداشت است که نیازمند توجه و اختصاص منابع مالی پایدار برای پیشبرد اهداف این حوزه است.
قاسمی با اشاره به اینکه فرماندار جم، نگاهی سلامت‌محور دارد افزود: توجه و نگاه ویژه فرماندار به حوزه سلامت شهرستان ستودنی است و در کمیته برنامه‌ریزی سال گذشته، اعتبارات خوبی در حوزه بهداشت اختصاص داده شد که خوشبختانه در سال جاری ۱۰۰ درصد تخصیص پیدا کرد.
وی با اشاره به اینکه مبلغ ۵۱ میلیارد ریال برای ۴ پروژه عمرانی، تعمیر و تجهیز در حوزه سلامت تخصیص پیدا کرده است گفت: پانسیون مراکز خدمات جامع سلامت شهرهای ریز و بهارستان، آزمایشگاه مرکزی جم به همراه پانسیون در مرحله فرآیند برگزاری مناقصه است و پایگاه سلامت شهری بهارستان نیز پس از واگذاری زمین از سوی شورا و شهرداری، به مناقصه خواهد رفت.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم بابیان اینکه ۵ خانه بهداشت روستایی در دست احداث است گفت: خانه‌های بهداشت روستای جنوب جم، صیدی، علی‌آباد، حاجی‌آباد و چم چشمه در دست ساخت است که امیدواریم با تزریق به‌موقع اعتبار تا هفته دولت سال جاری به بهره‌برداری برسند و عمر خانه‌های بهداشت در شهرستان به ۱۲ سال می‌رسد.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     هفته.سلامت     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >