رئیس شبکه بهداشت و درمان جم:
لزوم تقویت و توسعه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه درمان جم / گزارش تصویری

9 فروردين 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم گفت: با توجه به گسترش شهر و هم‌جواری با شهرهای جنوب استان فارس، احداث کلینیک‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف سلامت احساس می‌شود و مجموعه شهرستان نیز آمادگی لازم جهت همکاری با سرمایه‌گذاران و پزشکان متخصص را دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی در حاشیه بازدید از مطب‌ها و مراکز درمانی بخش خصوصی در ایام تعطیلات عید نوروز اظهار داشت: دولت با توجه به محدودیت‌های بودجه‌ای، قادر به توسعه همه‌جانبه حوزه سلامت در تمامی بخش‌ها و شهرها به‌صورت گسترده نمی‌باشد و نیاز است بخش خصوصی در کنار وزارت بهداشت قرار گیرد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم بابیان اینکه لازم است بخش خصوصی در شهرستان جم توسعه یابد افزود: افزایش مطب‌ها و کلینیک‌های تخصصی با مشارکت بخش خصوصی، می‌تواند موجب ارائه خدمات گسترده‌تری به شهروندان شود و سایر شهرهای هم‌جوار نیز از این ظرفیت بهره‌مند شوند.
قاسمی با تأکید بر اینکه شهر جم ظرفیت‌های لازم جهت راه‌اندازی چندین ساختمان و کلینیک مجهز درمانی را دارد گفت: با توجه به گسترش شهر و هم‌جواری با شهرهای جنوب استان فارس، احداث کلینیک‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف سلامت احساس می‌شود و مجموعه شهرستان نیز آمادگی لازم جهت همکاری با سرمایه‌گذاران و پزشکان متخصص را دارد.
وی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت یک سرمایه‌گذاری مطمئن و خیرخواهانه است افزود: توسعه مراکز درمانی علاوه بر تأمین نیازهای شهرستان، موجب اشتغال‌زایی و رونق شهر خواهد شد و زمینه ماندگاری پزشکان متخصص را در شهرستان افزایش می‌دهد.
وی با اشاره به راه‌اندازی ۸ داروخانه خصوصی در شهرستان جم گفت: برخی دیگر از حوزه‌های تخصصی نظیر مطب‌های دندان‌پزشکی نیز در سطح شهرستان در حال گسترش است که با آماده‌سازی بستر مناسب از سوی سرمایه‌گذاران، زمینه حضور سایر تخصص‌ها نیز مهیا خواهد شد.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم تأکید کرد: هم‌اکنون چندین نفر از دانشجویان منطقه در رشته‌های مختلف پزشکی و پیراپزشکی در حال تحصیل می‌باشند و برخی از آنان نیز موفق به اخذ تخصص شده‌اند که در سال‌های آتی کمک شایانی به توسعه مراکز درمانی جم خواهند کرد.
گفتنی است در این بازدید رئیس شبکه بهداشت و درمان جم به همراه کارشناس نظارت بر درمان این شبکه از تعدادی مراکز درمانی فعال در ایام تعطیلات عید نوروز بازدید کرده و روند ارائه خدمات به شهروندان و مهمانان نوروزی را موردبررسی قرار دادند.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     بخش.خصوصی     نوروز.1402     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم    
   

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >