رئیس اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر خبر داد؛
افزایش ۶۳ درصدی مأموریت‌های اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل

3 فروردين 1402
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از افزایش ۶۳ درصدی مأموریت‌های اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

دکتر سید حسین موسوی در گفت‌وگو با روابط اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر اظهار داشت: از ۲۴ اسفند سال گذشته تاکنون از سه هزار و ۵۷۶ تماس برقرار شده با مرکز ۱۱۵ هزار و ۱۹۲ تماس در استان منجر به انجام مأموریت شده است.
وی از افزایش ۳۰ درصدی مأموریت‌های ترافیکی در ایام نوروز امسال نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: ۳۱۵ مأموریت ترافیکی و ۸۷۷ مأموریت غیر ترافیکی از ابتدای طرح امداد نوروزی تا امروز انجام شده است.
وی اظهار کرد: خوشبختانه از ابتدای طرح نوروزی تا امروز آمار فوتی‌های ترافیکی و غیر ترافیکی نسبت به سال قبل با کاهش چشمگیر ۳۸ درصدی مواجه است.
دکتر موسوی در خصوص ارائه خدمات در ایستگاه‌های سلامت اورژانس در سطح استان گفت: پرسنل اورزانس در پایگاه‌ها و ناوگان امدادی سطح استان بوشهر در تمامی ایام نوروز به مسافران و هم استانی‌های عزیزمان خدمات ارائه می‌دهند.
وی تصریح کرد: طرح امداد نوروزی سال ۱۴۰۲ از ۲۴ اسفند سال ۱۴۰۱ آغاز و تا ۱۵ فروردین سال جاری ادامه خواهد داشت و تیم‌های اورژانس با آماده‌باش و استقرار در کنار جاده‌ها، امدادرسانی را به نحو بهتری برنامه‌ریزی کرده‌اند.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر گفت: در این ایام اورژانس هوایی، ۳ دستگاه موتور آمبولانس و اتوبوس آمبولانس نیز برای ارائه خدمات به هم‌وطنان در حال آماده‌باش قرار دارند.
دکتر موسوی با اشاره به فعالیت و مشارکت ۴۵۵ نیروی اورژانس در طرح نوروزی استان بوشهر اضافه کرد: از مجموع پایگاه‌های اورژانس، ۱۸ پایگاه شهری، یک پایگاه هوایی و ۳۸ پایگاه جاده‌ای است.
وی پیش‌بینی موتور آمبولانس و اتوبوس آمبولانس برای ارتقای و بهبود سطح خدمات ارائه‌شده به مسافران نوروزی را از دیگر خدمات این مدیریت در استان بوشهر عنوان و خاطرنشان کرد: در زمان حاضر یک پزشک به‌صورت ۲۴ ساعت در ستاد حضور دارد و مردم می‌توانند در صورت بروز هرگونه خطری با ستاد هدایت و مراکز پیام مرکز فوریت‌های پزشکی تماس بگیرند.
انتهای پیام / ز.ن ۵۰۰۰۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 


کلمات کلیدی:
    رئیس.اورژانس.۱۱۵     دکتر.سیدحسین.موسوی     طرح.امداد.نوروزی     ماموریت.اورژانس۱۱۵    

تاریخ بروز رسانی:   3 فروردين 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >