در ایام‌الله دهه فجر:
برگزاری اردوی جهادی پزشکی در روستای صعب‌العبور سرچشمه جم/گزارش تصویری

23 بهمن 1401
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جم گفت: اردوی یک‌روزه جهادی پزشکی روستای صعب‌العبور سرچشمه در شهرستان جم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، میلاد رستمی از برگزاری اردوی جهادی پزشکی در روستای سرچشمه خبر داد و اظهار داشت: این اردوی یک‌روزه به مناسبت فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر و باهدف برخورداری مردم روستای سرچشمه از خدمات درمانی و بهداشتی برگزار شد.
رستمی افزود: در این اردو گروهی از متخصصین بیمارستان توحید، پزشکان و پرستاران شبکه بهداشت و درمان جم  به مردم این روستا خدمات رایگان ارائه کردند.
وی تصریح کرد: متخصص اطفال، پزشک عمومی، بینایی‌سنج، ماما، کارشناس تغذیه و روان در این اردوی یک‌روزه حضور داشتند.
وی با اشاره به اینکه در این اردو ۱۲۰ نفر ویزیت و خدمات درمانی دریافت کردند گفت: برخی از اقلام دارویی نیز به‌صورت رایگان به مراجعین داده شد.
رستمی افزود: این اردوی جهادی توسط کانون بسیج جامعه پزشکی جم و با همکاری بیمارستان توحید، شبکه بهداشت و درمان جم، ستاد نماز جمعه، ناحیه مقاومت سپاه حضرت عباس (ع) جم، هلال‌احمر و پایگاه بسیج ابوذر غفاری خواجه احمدی، دهیاری و شورای اسلامی سرچشمه برگزار شد.
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جم خاطرنشان کرد: این اردو، چهارمین اردوی بسیج جامعه پزشکی جم در طول سال جاری بود که با حضور چندین متخصص و پزشک برپا و خدمات متنوع درمانی و بهداشتی به مردم شهرستان جم ارائه شد.
روستای کوهستانی سرچشمه از توابع بخش ریز در شهرستان جم است که در فاصله ۶۰٫ کیلومتری از شهر جم قرار دارد.
انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اردوی.جهادی     دهه.فجر1401     سرچشمه     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >