رئیس شبکه بهداشت و درمان جم:
تحقق اهداف حوزه سلامت با مشارکت اجتماعی امکان‌پذیر است

21 آذر 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم گفت: وزارت بهداشت به‌تنهایی قادر نیست که اهداف و برنامه‌های حوزه سلامت را در سطح جامعه محقق کند و نیازمند مشارکت حداکثری مردم و دستگاه‌های اجرایی است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی در نشست تجلیل از داوطلبین سلامت فعال در شهرستان جم با بیان اینکه خدمات حوزه سلامت گسترده است اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های بارز حوزه بهداشت، رایگان بودن بخش
عمده‌ای از خدماتی است که کارکنان در مراکز بهداشتی به مردم ارائه می‌کنند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم با تأکید بر اینکه تحقق اهداف حوزه سلامت تنها با مشارکت اجتماعی امکان‌پذیر است افزود: وزارت بهداشت به‌تنهایی قادر نیست که اهداف و برنامه‌های حوزه سلامت را در سطح جامعه محقق کند و نیازمند مشارکت حداکثری مردم و دستگاه‌های اجرایی است.
وی با بیان اینکه نباید به حوزه بهداشت، نگاه سطحی‌نگر داشت خاطرنشان کرد: تأثیر خدمات ارائه شده در خانه‌های بهداشت و پایگاه سلامت در آینده مشخص‌شده و اقدامات مراقبتی و پیشگیرانه، نقش اساسی در کاهش بیماری‌ها و پرداختی از جیب می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم افزایش سطح سواد سلامت مردم را یکی از مهم‌ترین اقدامات داوطلبین سلامت دانست و گفت: افزایش سطح سواد دانشگاهی ملاک بر آگاهی از حوزه سلامت نیست و نیاز است که افراد با مطالب بهداشت نیز آگاه‌سازی شوند.
قاسمی با تأکید بر اهمیت گسترش فرهنگ سلامت در بخش‌های مختلف جامعه، افزود: نیاز است که با بهره‌گیری از روش‌های نوین اطلاع‌رسانی، آخرین مطالب حوزه سلامت با شیوه‌های نوین به جامعه هدف منتقل شود.
در این مراسم برنامه‌های متنوعی اجرا شد و در پایان از داوطلبین سلامت فعال شهرستان جم تقدیر شد.

انتهای پیام/ م.م 3020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم     احمد.قاسمی     داوطلبان.سلامت     مشارکت.اجتماعی    

تاریخ بروز رسانی:   21 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >