دومین انتخابات اندیشگاه سلامت شهرستان بوشهر برگزار شد

20 شهريور 1401
دومین دوره انتخابات اندیشگاه سلامت شهرستان بوشهر در محل سالن اجتماعات فرمانداری بوشهر برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: اندیشگاه سلامت محل تبلور اندیشه‌های ناب متخصصان حوزه‌های مختلف در حوزه عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت است.
دکتر حیدر عزیز نژاد افزود: با توجه به گرد هم آمدن افراد تحصیل‌کرده و صاحب‌نظر در اندیشگاه سلامت شهرستان بوشهر، از آن‌ها انتظار می‌رود تا نسبت به تشکیل جلسات مدون و کارشناسی اقدام نمایند و اندیشه‌ها و راهکارهای خروجی اندیشگاه سلامت به‌عنوان چراغ راه دستگاه‌های اجرایی مرتبط مورداستفاده قرار گیرد.
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری بوشهر نیز ضمن تشکر از عوامل تشکیل اندیشگاه سلامت، نقش نخبگان و صاحب‌نظران را در احصاء مشکلات بهداشتی و مهم‌تر از آن ارائه طریق جهت رفع معضلات را، بسیار مهم و با اهمیت دانست و گفت: حضور نخبگان و صاحب‌نظران نشانه احساس مسئولیت و دغدغه‌مندیشان نسبت به معضلات شهرستان است.
مهدی عابدی افزود: اندیشگاه سلامت می‌تواند از ظرفیت سایر نخبگان و صاحب‌نظران به‌عنوان مهمان در نشست‌های اندیشگاه سلامت استفاده نموده و از ایده‌ها و نظرات آن‌ها در راستای حل مشکلات شهرستان استفاده کند.
رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی استان بوشهر نیز ضمن تقدیر از رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به جهت تشکیل خانه مشارکت، شورای پیام‌گزاران و نیز اندیشگاه سلامت شهرستان گفت: با توجه به تدوین برنامه جامع سلامت استان، اندیشگاه سلامت شهرستان بوشهر بر معضلات بهداشتی منعکس‌شده در برنامه جامع تمرکز کرده و ارائه طریق نمایند.
دکتر عیسی صفوی در ادامه به جایگاه قانونی اندیشگاه سلامت اشاره و افزود: انتخابات استانی اندیشگاه سلامت در هفته آینده جهت انتخاب رئیس اندیشگاه سلامت استان، در دانشگاه علوم پزشکی برگزار خواهد شد.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر نیز ضمن تشکر از حضور اعضای اندیشگاه سلامت شهرستان گفت: امید است تشکیل اندیشگاه سلامت شهرستان بوشهر گام مؤثری در رفع معضلات بهداشتی شهرستان داشته باشد.
مهندس حمید حبیبی نیا افزود: با تشکیل اندیشگاه سلامت شهرستان و انتخاب رئیس اندیشگاه هر سه ضلع مثلث خانه مشارکت‌های مردمی سلامت، شورای پیام‌گزاران سلامت و اندیشگاه سلامت شهرستان کامل شده و به‌زودی جهت هماهنگی هرچه بیشتر جلسه‌ای با حضور رئیس هر 3 مجموعه برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ ا.س-3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
انتخابات     اندیشگاه.سلامت     معاون.توسعه     دکتر.حیدر.عزیزنژاد     دکتر.عیسی.صفوی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا    
مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   20 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >