معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
در یک برنامه جامع، اگر فرآیندها اصلاح شود، رضایت‌مندی صورت می‌گیرد/گزارش تصویری

8 شهريور 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در یک برنامه جامع اگر در ارتباط بین دستگاهی و بین بخشی، فرآیندها اصلاح شود رضایت‌مندی صورت می‌گیرد.

دکتر احمد یزدان‌پناه در حاشیه بازدید از بیمارستان توحید جم اظهار داشت: کارهایی که در بیمارستان توحید جم در حال انجام است موجب رضایت‌ ماست و باعث اعتمادسازی می‌شود.
وی با اشاره به ارتقا و تنوع خدمات در این بیمارستان، اضافه کرد: طرح توسعه فیزیکی بیمارستان توحید جم می‌تواند آن را به قطب شهرستان تبدیل کند و نیازهای بخش زیر و انارستان را نیز پشتیبانی کند.
معاون درمان دانشگاه با بیان اینکه این طرح یک گام بسیار بلند برای ارتقای فرآیندهای درمانی و تکمیل چرخه خدمت است، اضافه کرد: با این کار اتاق عمل از 2 تخت به 5 تخت، آی.سی.یو به 6 تخت، NICU به 6 تخت، PNICU به 6 تخت، دیالیز 6 تخت، تالاسمی 6 تخت، شیمی‌درمانی  2 تخت و حدود 8 تخت بستری و بهسازی فضای موجود افزوده خواهد شد.
وی با اشاره به نبود کلینیک فعال تخصصی در شهر جم، تصریح کرد: در برنامه طرح توسعه بیمارستان که مدتی به دستور وزیر سابق نفت متوقف شده بود و در حال حاضر سیر قانونی مراحل را طی می‌کند، بخش‌های ویژه، اتاق عمل و بخش ویژه نوزادان به بیمارستان اضافه خواهد شد که مانع از بسیاری از اعزامات غیرضروری است.
دکتر یزدان‌پناه ضمن ابراز رضایت از عملکرد بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر بیان کرد: هرجا پای مردم در میان است باید تمامی سازمان‌ها پای کار بیایند و در استان ارتباط بین دانشگاه علوم پزشکی، صنعت نفت، تأمین اجتماعی و نیروهای مسلح باید به صورت یکپارچه باشد.
دکتر یزدان‌پناه تصریح کرد: بیمارستان توحید جم باوجوداینکه زیرمجموعه وزارت بهداشت نیست، در بخش خدمات دارای تعرفه دولتی که جای قدردانی دارد.
معاون درمان دانشگاه با همراهی تیم معاونت درمان از بیمارستان توحید جم، کلینیک تخصصی و طرح توسعه بیمارستان بازدید کرد.


انتهای پیام/ س.م 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدانپناه     بازدید     بیمارستان.توحید.جم     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   8 شهريور 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >