در هفته دولت امسال؛
عملیات اجرایی 5 خانه بهداشت در شهرستان جم آغاز می‌شود

30 امرداد 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم گفت: در هفته دولت، عملیات اجرایی 5 خانه بهداشت در روستاهای شهرستان جم آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی از آغاز عملیات اجرایی 5 پروژه عمرانی در هفته دولت خبر داد و اظهار داشت: ساختمان 3 خانه بهداشت در روستاهای حرمیک، علی‌آباد و صیدی بازسازی و احداث مجدد و 2 خانه بهداشت جدید در روستاهای جنوب جم و حاجی‌آباد نیز عملیات اجرای آن آغاز می‌شود.
قاسمی افزود: برای اولین بار در شهرستان توسط خیرین حوزه سلامت، خانه بهداشت روستای حاجی‌آباد احداث می‌شود و اعتبار چهارخانه بهداشت دیگر نیز از محل طرح‌های محرومیت‌زدایی است.
وی با بیان اینکه عملیات اجرایی 2 پروژه عمرانی دیگر نیز در امسال آغاز می‌شود گفت: خانه بهداشت روستای چم چشمه در مرحله انتخاب پیمانکار است و زمین محل احداث پایگاه سلامت شهری خواجه احمدی نیز با مشکل مواجه شده که پس از رفع مشکل، عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم افزود: با ساخت و بهره‌برداری از این پروژه‌ها، تمام روستاهای دارای پتانسیل در شهرستان، دارای خانه بهداشت شده و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
وی خاطرنشان کرد: نیروی انسانی خانه بهداشت‌های جدیدالتأسیس جذب‌شده و هم‌اکنون در آموزشگاه بهورزی شهرستان جم در حال آموزش می‌باشند.
انتهای پیام/ م.م 3020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
عملیات.اجرایی     هفته.دولت     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   30 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >