معاون وزیر بهداشت:
تیم جوان مدیریتی حوزه سلامت استان بوشهر با هم‌افزایی به دنبال حل مسائل و مشکلات این حوزه هستند/ گزارش تصویری

29 امرداد 1401
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تیم جوان مدیریتی حوزه سلامت استان بوشهر با هم‌افزایی به دنبال حل مسائل و مشکلات این حوزه هستند.

دکتر بهروز رحیمی در حاشیه نشست با اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: برای رفع مشکلات حوزه سلامت باید نگاه به درون سیستم باشد.
وی تصریح کرد: در زمان کرونا مدافعان سلامت استان بوشهر شهدایی را برای دفاع از جان مردم تقدیم کرده‌اند که باید قدردان این عزیزان با ایجاد شرایط کاری بهتر باشیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن تقدیر از حمایت‌های هر چهار نماینده مجلس در استان بوشهر از تیم و حوزه سلامت استان بوشهر گفت: باید اذعان داشت تیمی بسیار جوان و پرانرژی و با یک هم‌افزایی بسیار درست به دنبال حل مسائل و مشکلات حوزه سلامت هستند.
دکتر رحیمی با اشاره به تیم جوان و باانگیزه مدیریتی حوزه سلامت استان بوشهر اضافه کرد: یکی از نقاط مثبتی که به‌عنوان معاون وزیر باافتخار عرض می‌کنم تیم حوزه سلامت استان بوشهر تمام تلاشش بر این است که حال بهداشت و درمان استان را بهتر از گذشته کند.
وی تصریح کرد: ساختار نیروی انسانی در برخی حوزه‌های بهداشت و درمان استان بوشهر نیاز به ترمیم دارد که مصوب شد در آزمون استخدامی پیشرو و با در اختیار گذاشتن مجوزهایی به دانشگاه بتوانیم ب ‌سرعت برخی کمبودهای نیروی انسانی را جبران کنیم.
دکتر رحیمی گفت: در این بازدید با هر یک از معاونین، مدیران و پرسنل حوزه سلامت استان بوشهر در حوزه‌های مختلف صحبت صورت می‌گرفت دغدغه حل مشکلات حوزه سلامت را داشتند و این جای تقدیر دارد.
وی با اشاره به اینکه همه پروژه‌های نیمه‌تمام در حوزه بهداشت در اولویت وزارت قرار دارد بیان کرد: در این سفر از پروژه‌های نیمه‌تمام در حوزه‌های مختلف بازدید به عمل آمد و نزدیک به 60 پروژه نیمه‌کاره بهداشتی در استان بوشهر تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.
دکتر رحیمی بابیان اینکه برنامه‌ریزی برای اتمام دو هزار پروژه در وزارت بهداشت صورت گرفته است گفت: در حوزه آموزش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز فضای آموزشی دانشگاه را توسعه‌خواهیم داد.
وی افزود: تمام تلاش و برنامه‌ریزی ما بر این است که کلینیک‌های تخصصی با پیشرفت فیزیکی بالا مانند کلینیک تخصصی برازجان را به اتمام برسانیم.
دکتر رحیمی بابیان اینکه بهسازی و بازسازی بخش‌های درمانی در بیمارستان‌های استان بوشهر را در دستور کار داریم گفت: به‌روزرسانی تجهیزات حوزه سلامت استان بوشهر را نیز در دستور کار داریم.
وی بابیان اینکه در حوزه سلامت باید هر روز برای ارتقای شاخص‌های سلامت تلاش بیشتری صورت بگیرد افزود: وضعیت حوزه سلامت روبه‌جلو است به‌گونه‌ای که از زمان روی کار آمدن دولت سیزدهم هزار و 107 پروژه افتتاح‌شده است و تا پایان سال 1942 پروژه نیز افتتاح خواهد شد که اکثر آن‌ها در حوزه بهداشت است.
دکتر رحیمی بابیان اینکه مطالبات پرسنل با سیاستی که دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و وزارت بهداشت در پیش گرفته‌اند امیدواریم بتوانیم به‌سرعت این معوقات را جبران کنیم اضافه کرد: نگاه دولت و مجلس این است که حوزه سلامت با تمامی مشکلات حال بهتری داشته باشد
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     هیات.رییسه     معاون.توسعه.وزیر     دکتر.بهروز.رحیمی        

تاریخ بروز رسانی:   29 امرداد 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >