جانشین کانون بسیج جامعه پزشکی جم:
اردوی یک‌روزه جهادی پزشکی در دهستان کوری حیاتی جم برگزار شد /گزارش تصویری

1 تير 1401
جانشین کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جم گفت: اردوی یک‌روزه جهادی پزشکی در دهستان کوری شهرستان جم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، میلاد رستمی از برگزاری اردوی جهادی پزشکی در دهستان کوری حیاتی جم خبر داد و اظهار داشت: این اردوی یک‌روزه باهدف برخورداری مردم دهستان بزرگ کوری حیاتی از خدمات تخصصی حوزه سلامت در مرکز خدمات جامع سلامت فجر روستای کوری حیاتی برگزار شد.
رستمی افزود: در این اردو گروهی از متخصصین بیمارستان توحید، پزشکان و پرستاران حوزه سلامت در یک شیفت به مراجعه‌کنندگان خدمات رایگان درمانی ارائه کردند.
وی تصریح کرد: متخصص زنان، داخلی، اطفال، طب اورژانس، پزشک عمومی و بینایی‌سنج در این اردوی یک‌روزه حضور داشتند.
وی با اشاره به اینکه در این اردو 130 نفر ویزیت و خدمات درمانی دریافت کردند گفت: تعداد 18 ویزیت متخصص اطفال، 23 ویزیت متخصص داخلی، 20 ویزیت متخصص زنان و 24 پزشک عمومی و 45 نیز بینایی‌سنجی انجام گرفت و اقلام دارویی نیز به‌صورت رایگان به مراجعین داده شد.
وی خاطرنشان کرد: پزشک طب اورژانس نیز با حضور در روستاهای دهستان کوری، بیماران ناتوان حرکتی و بستری در منزل را ویزیت کرد.
رستمی افزود: این اردوی جهادی توسط کانون بسیج جامعه پزشکی جم و با همکاری بیمارستان توحید، شبکه بهداشت و درمان جم، ناحیه مقاومت سپاه حضرت عباس (ع) جم، هلال‌احمر و پایگاه بسیج ابوذر غفاری خواجه احمدی، دهیاری و شورای اسلامی کوری حیاتی برگزار شد.
جانشین کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان جم خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، اردوهای جهادی پزشکی در قالب برنامه‌های یک‌روزه در مناطق حاشیه‌ای و کم برخوردار شهرستان، به‌صورت مدون و مستمر اجرا خواهد شد.
انتهای پیام/ م.م 3020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
اردوی.گروهی.متخصصین     بسیج.جامعه.پزشکی     شهرستان.جم     دهستان.کوری.حیاتی     میلاد.رستمی    

تاریخ بروز رسانی:   1 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >