رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
سفیران سلامت دانش‌آموزی بهترین پیام‌آوران خود مراقبتی هستند

24 ارديبهشت 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان شهرستان گفت: سفیران سلامت دانش‌آموزی بهترین پیام‌آوران خود مراقبتی هستند.

ماریا خویشدوست در مراسم اختتامیه سفیران سلامت دانش‌آموزش شهرستان دشتستان با اشاره به اینکه سفیران سلامت بهترین پیام‌آوران خود مراقبتی هستند افزود: میتوان از ظرفیت موجود سفیران سلامت به بهترین وجه جهت پیشبرد اهداف سلامت در شهرستان بهره‌برداری کرد.
خویشدوست تصریح کرد: از اجرای برنامه سفیران سلامت دانش در شهرستان، بیش از 11 هزار دانش‌آموز به‌عنوان سفیر سلامت دانش‌آموزی آموزش‌های لازم در چند حوزه مختلف بهداشتی را دریافت کرده‌اند و در آینده می‌توانند تضمین‌کننده سلامت خود و همسالان خود باشند.
وی همچنین گفت: شعار هفته سلامت سال جاری، سلامت ما، سلامت سیاره ما است و با توجه به این شعار، رسالت و اهداف ما تعیین‌شده است و مردم، مسئولین و سمن‌ها باید در سلامت جامعه خود نقش بسیار پررنگی را ایفا کنند.
خویشدوست با مخاطب قرار دادن دانش‌آموزان بیان کرد: شما به‌عنوان نسل آینده، با فراگیری مسائل بهداشتی و انتقال آن به همسالان و خانواده‌های خود در ارتقای شاخص‌های بهداشتی جامعه نقش بسیار مهمی دارید و ما باید بتوانیم از ظرفیت سفیران دانش‌آموزی برای انتقال آموزش‌های خود استفاده کنیم.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت خاطرنشان کرد: با پایان گرفتن پاندمی کرونا در جهان و ایران، امیدواریم سال تحصیلی جدید، برنامه‌های مشترک وزارت بهداشت و آموزش‌وپرورش مانند گذشته در سطح مدارس اجرایی شود.
 در این مراسم، ریاست آموزش‌وپرورش شهر برازجان از رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و کارشناسان واحد آموزش و ارتقای سلامت و مدارس و نوجوانان با اهدای لوح تقدیر و قدردانی به عمل آورد.

انتهای پیام/ س.غ 3030


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     سفیران.سلامت     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >