رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
در حدود 94 درصد از شاغلین ادارات دشتستان واکسینه شده‌اند

11 اسفند 1400
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در حدود 94 درصد از شاغلین ادارات شهرستان نسبت به دریافت واکسن کرونا خود اقدام کرده‌اند.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگویی با مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: مطابق مصوبات ستاد کنترل بیماری کرونا استان و شهرستان، پایش و نظارت ادارات و دستگاه‌های دولتی از ابتدای بیماری کرونا در دستور کار بازرسان این شبکه قرار گرفت .
 خویشدوست تأکید کرد: ادارات و دستگاه‌های دولتی به‌عنوان الگوی سایر بخش‌ها در رعایت پروتکل‌های بهداشتی مصوب وزارت بهداشت تحت نظر و بازرسی  است .
وی همچنین تصریح کرد: بر اساس مصوبات و دستورالعمل‌های موجود، تأکید بر استفاده از ماسک توسط تمامی شاغلین و همچنین رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و انجام واکسیناسیون شاغلین و تهویه مطلوب از آیتم‌هایی است که در بازدیدهای بازرسین بهداشت محیط و حرفه‌ای مورد پایش قرار می‌گیرد که در همین راستا یک اداره دولتی در سال جاری پلمب شد.
ماریا خویشدوست افزود: با پیگیری‌های انجام‌شده و مکاتبات با مراجع ذیربط و بازرسی و آموزش‌های مستمر بازرسین این شبکه، بیش از 87 درصد از شاغلین ادارات در بازدیدها از ماسک مناسب استفاده کرده‌اند و همچنین 94 درصد از شاغلین نسبت به دریافت واکسن خود اقدام نموده‌اند.
 رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان اعلام کرد: در مباحث مرتبط با سلامت مردم طبق قوانین موجود، با پیگیری جدی با اداراتی که برخلاف طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا اقدام کنند، قطعاً برخورد قانونی خواهد شد.
ماریا خویشدوست از شهروندان خواست موارد عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ادارات را از طریق سامانه 190 به شبکه بهداشت و درمان اطلاع دهند.

انتهای پیام/ س.غ3030
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون.کرونا     ادارات.دشتستان     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   11 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >