سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ؛
بستری‌ 207 بیمار در بیمارستان‌های استان /ثبت 2 فوتی جدید

20 بهمن 1400
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ چهارشنبه 20 بهمن ماه، 207 نفر است.

دکتر احمد یزدان پناه در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 73 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌ شده‌اند که ابتلای 20 مورد از آن‌ها به کرونا مثبت، قطعی است.
افزایش بیماران بستری در بخش‌های ویژه
وی با اشاره به اینکه اکنون 29 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌ مراقبت‌های ویژه کرونایی، 7 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارد.
دکتر یزدان پناه درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده، بیان کرد: متاسفانه امروز 2 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا، 2 آقا با 71 و 56 سال سن با سابقه بیماری مغزی و تنفسی در استان بوشهر به ثبت رسید.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 76 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد، ابتلای 35 مورد به کرونا مثبت، قطعی بوده است.
دکتر یزدان پناه افزود: تا کنون 2047 نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
وی خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 97140 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ ز.ح.1027
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    سرپرست.معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان     پناه     موارد.جدید.بستری     کرونا.ویروس    
استان.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   20 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >