89 درصد افراد بالای ۱۲ سال شهرستان بوشهر واکسن کرونا دریافت کردند

25 آذر 1400
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: تاکنون 89 درصد جمعیت شهرستان بوشهر اولین دوز واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ مهندس حسن فخرایی اظهار داشت: تعداد کسانی که در شهرستان بوشهر تاکنون یک دوز واکسن کرونا تزریق کرده‌اند به 206 هزار و 474 نفر رسید که معادل 89 درصد از جمعیت هدف واکسیناسیون در شهرستان بوشهر است.
این مقام مسئول از تزریق 392 هزار 933 دوز واکسن کرونا در این شهرستان بوشهر تاکنون خبر داد و اضافه کرد: تاکنون از این تعداد، 178 هزار و 876 نفر آن‌ها دوز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند و به‌عبارت‌دیگر 77 درصد از جمعیت هدف به‌طور کامل علیه بیماری کووید ۱۹ واکسینه شده‌اند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر بابیان اینکه واکسن کرونا در شهرستان بوشهر به‌اندازه کافی تهیه‌شده است افزود: ادامه واکسیناسیون را در گروه‌های سنی 12 سال به بالاتر و مشاغل پرخطر در شهرها و روستاهای شهرستان بوشهر در دستور کار داریم.
مهندس فخرایی خاطرنشان کرد: همه تلاش کادر بهداشت و درمان بر این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بتوانیم پوشش ایمن‌سازی در شهرستان بوشهر را کامل کنیم و امیدواریم در اسرع وقت دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کنند.
وی خاطرنشان کرد: همشهریان عزیز شهر بوشهر تا جهت دریافت واکسن کرونا به سالن‌های تجمیعی کوثر (میدان قدس-روبروی فرمانداری بوشهر)، هلال‌احمر (بلوار امام خمینی (ره)-جنب بیمارستان قلب)، و سالن مخابرات (بهمنی، بلوار ماهینی-نبش میدان رفاه) مراجعه نمایند.
انتهای پیام/ا.س-3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
مرکز.بهداشت.شهرستان     شهرستان.بوشهر     مهندس.فخرایی     واکسیناسیون.کرونا    

تاریخ بروز رسانی:   27 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >