فرماندار جم:
عملکرد شبکه بهداشت و درمان جم در ایام کرونا درخشان بوده است

24 آذر 1400
سرپرست فرمانداری جم گفت: اقدامات و شاخص‌های حوزه سلامت شهرستان جم در چند سال اخیر به‌خصوص در حوزه کرونا درخشان است تا جایی که دارای رتبه‌های برتر در سطح استان و کشور است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، محمد احمد پور در نشست هم‌اندیشی با رسانه‌های شهرستان جم با تمجید از عملکرد شبکه بهداشت و درمان جم در ایام کرونا اظهار داشت: حوزه سلامت شهرستان در این ایام با اقداماتی که در حوزه پیشگیری و درمان انجام داد توانست این بیماری را کنترل کند.
احمدپور با اشاره به اینکه اقدامات پیشگیرانه در حوزه سلامت یکی از مهم‌ترین شاخصه‌های کنترل بیماری در جم بوده است افزود: خوشبختانه با عملکرد مطلوب شبکه بهداشت و درمان جم در حوزه بیماریابی، رهگیری بیماران کرونایی در شهرستان با بحران جدی مواجه نشدیم و علی‌رغم اینکه با توجه به موقعیت خاص شهرستان، یکی از نقاط پر ریسک در سطح استان بودیم.
وی با تمجید از عملکرد درخشان مدیر شبکه بهداشت و درمان جم در میان ادارات شهرستان افزود: اقدامات و شاخص‌های حوزه سلامت شهرستان در چند سال اخیر به‌خصوص در حوزه کرونا درخشان است تا جایی که دارای رتبه‌های برتر در سطح استان و کشور است.
سرپرست فرمانداری جم با اشاره به اینکه نزدیک به 15 درصد از جمعیت شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه نشده‌اند گفت: همه واکسن‌های موجود در چرخه واکسیناسیون کشور در مراکز واکسیناسیون شهرستان موجود است و مشکلی در خصوص تأمین واکسن نداریم.
وی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها مردم را برای واکسینه شدن ترغیب کنند تا جزو نخستین شهرهای باشیم که پوشش 100 درصدی واکسیناسیون برسیم.
انتهای پیام/ م.م 3020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم     سرپرست.فرمانداری.جم     محمد.احمدپور    

تاریخ بروز رسانی:   24 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >