دانشجویان دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر به کمپین " من هم آزمایش اچ.آی.وی می‌دهم " پیوستند

20 آذر 1400
کارشناس برنامه ایدز مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: دانشجویان دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر با انجام تست ایدز به کمپین " من هم آزمایش اچ.آی.وی انجام می‌دهم " پیوستند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس غلامرضا بیغش اعلام داشت: با توجه به اینکه دانشجویان از قشر جوان جامعه بوده و به لحاظ اینکه آینده این مرزوبوم به دست این عزیزان رقم خواهد خورد، سلامت این گروه از جامعه از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است.
وی بیان داشت: یکی از موارد تهدیدکننده سلامت جوانان، ویروس اچ.آی.وی است که بنا به اهمیت موضوع، کارشناسان مرکز بهداشت با همکاری دانشگاه خلیج‌فارس بوشهر اقدام به برگزاری کمپین اطلاع‌رسانی و تست اچ.آی.وی برای دانشجویان نمودند.
این کارشناس خاطرنشان کرد: در این کمپین ابتدا دانشجویان طی یک جلسه با راههای انتقال و پیشگیری از اچ.آی.وی و همچنین رویکرد نوین آموزش اچ.آی.وی، مشاوره و توصیه به انجام تست آشنا شده و در پایان از دانشجویان داوطلب تست اچ.آی.وی بعمل آمد.
کارشناس مسئول برنامه کنترل اچ.آی.وی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر عنوان داشت: در این کمپین که با استقبال گسترده دانشجویان همراه بود، شرکت‌کنندگان متقاضی انجام تست سریع اچ.آی.وی، به منظور رعایت اصل محرمانگی کد محرمانه دریافت نموده و جواب تست از طریق کد مربوطه به شخص متقاضی اعلام گردید.
انتهای پیام/ا.س-3000
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کمپین     ایدز     مهندس.غلامرضا.بیغش     مرکز.بهداشت.شهرستان    

تاریخ بروز رسانی:   20 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >