مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛
کسب مقام قهرمانی تیم بدمینتون دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مسابقات استانی

8 آذر 1400
مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت و درمانی بوشهر از کسب مقام قهرمانی تیم بدمینتون این دانشگاه در مسابقات استانی خبر داد.

علی کمالی اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج ورزشکاران یک دوره مسابقات بدمینتون ویژه کارکنان دولت در بخش آقایان و بانوان در دو قسمت انفرادی آزاد و تیمی برگزار شد.
وی تصریح کرد: در این مسابقات تیم‌های منتخب هر دستگاه‌ها اجرایی در رشته بدمینتون حضور داشتند و با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان تیم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دو بخش آقایان و بانوان موفق به کسب مقام قهرمانی در دو بخش انفرادی آزاد و تیمی شد.
مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشت و درمانی بوشهر اضافه کرد: تیم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مجوز حضور در مسابقات کشوری ویژه کارکنان دولت را به دست آورد.
کمالی بیان کرد: در بخش تیمی آقایان، احمد مزارعی و محمد زنده بودی مقام اول و در بخش انفرادی آزاد احمد مزارعی مقام اول و محمد زنده بودی مقام سوم را کسب کرد.
وی افزود: در بخش تیمی بانوان، سعیده عبدالهی و نازی مؤمنی مقام دوم؛ و در بخش انفرادی آزاد سعیده عبدالهی مقام اول مسابقات را کسب کردند.
پیرو برنامه ابلاغ‌شده وزارت ورزش و جوانان کشور و تقویم سالیانه اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و اعلام به هیئت‌های ورزشی به‌عنوان مجری برگزاری مسابقات ویژه کارکنان دولت و به مناسبت هفته بسیج ورزشکاران یک دوره مسابقات بدمینتون ویژه کارکنان دولت در بخش آقایان و بانوان طبق دستورالعمل ابلاغی در دو قسمت انفرادی آزاد و تیمی برگزار شد
مقام‌های اول در دو بخش تیمی و انفرادی آزاد مجوز حضور در مسابقات را کسب کردند.


در پایان این دوره از مسابقات از مقامآوران با اهداء حکم قهرمانی تجلیل و تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
کسب.مقام.قهرمانی     تیم.بدمینتون     مدیر.تربیت‌.بدنی     علی.کمالی    

تاریخ بروز رسانی:   8 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >