رئیس شبکه بهداشت و درمان جم؛
طرح بزرگ شهید سلیمانی یکی از جلوه‌های ویژه حضور بسیج در عرصه سلامت بود

2 آذر 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم گفت: طرح بزرگ شهید سلیمانی یکی از جلوه‌های ویژه حضور بسیج در عرصه سلامت بود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی در نشست با فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) شهرستان جم اظهار داشت: روز بسیج تنها در یک روز یا هفته خلاصه نمی‌شود.
وی افزود: بسیج در هر زمان و مکان که نیاز باشد حضور دارد و به‌عنوان یک سازمان خودجوش و مردمی اقدامات ارزشمندی انجام داده است.
قاسمی با بیان اینکه بسیج در عرصه‌های مختلف در کنار حوزه سلامت بوده است گفت: بسیج در طرح‌های بزرگ وزارت بهداشت مثل ریشه‌کنی فلج اطفال، واکسیناسیون سرخک و … کمک‌های شایانی به حوزه سلامت داشته است.
وی خاطرنشان کرد: طرح بزرگ شهید سلیمانی که گام‌های اساسی در خصوص کنترل و مبارزه با ویروس کرونا در پی داشت اقدامی مشترک با سایر ارگان‌ها از جمله بسیج بود.
قاسمی گفت: سپاه حضرت عباس (ع) جم و نیروهای بسیجی شهرستان در ایام مختلف سال و به‌خصوص عرصه مبارزه با کرونا کمک‌های شایانی به حوزه سلامت داشته‌اند که جا دارد از زحمات این عزیزان تقدیر داشته باشم.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم با تأکید بر اینکه واکسیناسیون مهم‌ترین راه کنترل ویروس کروناست افزود: نزدیک به ۲۵ درصد از جمعیت شهرستان جم علیه ویروس کرونا واکسینه نشده‌اند و امید است با استفاده از ظرفیت بسیج و سایر ارگان‌ها بتوانیم مردم را به این امر مهم ترغیب کنیم.
وی گفت: پایان همه‌گیری کرونا و جشن شکست این ویروس، بزرگ‌ترین هدیه‌ای است که تلاش‌ها و مجهادت های جهادگران عرصه سلامت را جبران می‌کند.
به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج رئیس، معاون بهداشتی، مسئول حراست و امور فرهنگی شبکه بهداشت و درمان جم به دیدار فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) شهرستان جم رفتند.

انتهای پیام/ م.م 3020
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     هفته.بسیج     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   2 آذر 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >