معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دانشگاه برتر در بین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شد

26 مهر 1400
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دانشگاه برتر در بین دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور شد.

دکتر ایرج بیژنی اظهار داشت: با توجه به اعلام نتایج ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان اداری استخدامی کشور و سازمان مدیریت برنامه بودجه استان، این دانشگاه موفق به کسب رتبه عالی در حوزه عمومی و تخصصی شد.
متن تقدیر معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی وزارت بهداشت به شرح زیر است:
"دکتر سعید کشمیری
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
با سلام و احترام
در راستای استقرار نظام جامع مدیریت عملکرد در دستگاه‌های اجرایی کشور، موضوع فصل یازدهم قانون مدیریت خدمات کشوری و به‌منظور آگاهی از میزان موفقیت دستگاه در اجرای برنامه‌ها و اهداف کمی اصلاح نظام اداری و اهداف تخصصی در قالب شاخص‌های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد به استحضار می‌رساند با توجه به اعلام نتایج نهایی ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها، آن دانشگاه توانسته است با بیش از ۹۰ درصد امتیازات در مجموع حوزه‌های عمومی و اختصاصی موفق به کسب رتبه عالی در بین کلیه دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گردد.
بدین منظور از تلاش‌های ارزشمند جنابعالی مدیران و کلیه همکاران محترم که متعهدانه و متخصصانه در جهت تحقق اهداف مدون مأموریت‌های اصلی و برنامه‌های اصلاح نظام اداری به‌منظور توسعه و پیشرفت دانشگاه تلاش نموده‌اید، نهایت تشکر و تقدیر به عمل می‌آید.
بدیهی است استفاده از نتایج ارزیابی در راستای بهبود عملکرد در سطوح مختلف و نظام‌مند نمودن فعالیت‌ها، اقدامات و برنامه‌ها، منجر به رشد و توسعه و حرکت در مسیر تعالی دانشگاه خواهد شد.
سیدکامل تقوی نژاد
معاون توسعه مدیریت منابع و برنامه‌ریزی"
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دستگاه.برتر.اجرایی     معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی        

تاریخ بروز رسانی:   26 مهر 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >