دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری 745 بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان/ ثبت 9 فوتی جدید

4 شهريور 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ پنجشنبه 4 شهریور ماه، 745 نفر است.

دکتر سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: در 24 ساعت گذشته 155 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای 71 مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
وی با اشاره به اینکه اکنون 66 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، 28 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که تا به امروز اعلام شده است، بیان کرد: متاسفانه امروز 9 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا 5 آقا با 78، 75، 72 و 59 سال سن با سابقه بیماری زمینه ای قلبی، فشارخون و دیابت، HTN ، یک آقای 71 ساله بدون بیماری زمینه‌ای و 4 خانم با 64، 60، 50 و 48 سال سن با سابقه بیماری زمینه‌ای قلبی، مزمن کلیوی، فشارخون و دیابت در استان بوشهر به ثبت رسید.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 156 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند، که از این تعداد  118 نفر مثبت قطعی بوده‎اند.
وی افزود: تا کنون 1772 نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 79700  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ س.م - 1021

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دبیر.ستاد.کرونا     موارد.جدید.بستری     دکتر.سعید.کشمیری     استان.بوشهر     کرونا.ویروس    

تاریخ بروز رسانی:   4 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >