سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان :
تغییرات اساسی و لازم در سیستم‌های سرمایشی بیمارستان انجام شد

6 امرداد 1400
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: با توجه به ایجاد پیک پنجم کرونا در جامعه و افزایش بیش از اندازه آمار بیماران کرونایی مراجعه کننده به بیمارستان شهید گنجی ایجاد تغییرات اساسی و لازم در سیستم‌های سرمایشی بیمارستان جهت تامین رفاه بیماران بستری در بخش‌ها انجام گردید.

شهرام جلال پور در خصوص اقدامات انجام شده در این شرایط حساس پیک پنجم کرونا اظهار کرد: پذیرش بیماران خیلی بیش از ظرفیت استاندارد بیمارستان بوده و باعث اضاف کردن تخت‌های اکسترا جهت پذیرش بیماران شده که باعث ایجاد مشکلاتی در سیستم های سرمایشی، تامین آب گرم، برق و اکسیژن ساز شده است.
وی افزود: سیستم های سرمایشی بیمارستان در این هوای گرم و شرجی با توجه به اینکه چندین سال هم از  عمر کاری آن‌ها میگذرد، تحمل بار اضافی را نداشته و در بعضی مواقع دچار مشکل می شوند.
سرپرست بیمارستان شهید صادق گنجی تصریح کرد: البته در این مورد اقداماتی انجام شده از جمله خریداری، نصب و راه اندازی ده کولر و ارتقاء سیستم های تامین و ارائه برق ولی همچنان مشکل موجود است.
جلال پور ضمن حیاتی خواندن اکسیژن برای بیماران کرونایی بیان کرد: در بحث اکسیژن رسانی به بخش‌ها و بیماران کرونایی با وجود دو دستگاه اکسیژن ساز در این شرایط در بعضی موارد نیاز به کپسول‌های سیار اکسیژن است.
 
   انتهای پیام/ ب.ا- 4080
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
سرپرست     شهرام.جلال‌پور     سیستم.سرمایشی     بیمارستان.گنجی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   6 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >