رئیس مرکز بهداشت بوشهر خبر داد؛
مرکز شماره ۲ واکسیناسیون کرونا در شهر بوشهر آغاز به کار کرد

20 تير 1400
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در منطقه دوم شهر بوشهر فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس فخرایی اظهار داشت: در حال حاضر با همکاری بسیج جامعه پزشکی و مرکز بهداشت شهرستان بوشهر سالن دبیرستان قائم آل محمد (عج) دواس به عنوان مراکز تجمیعی واکسیناسیون شماره ۲ در شهر بوشهر در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به تزریق دوز دوم واکسن در شهرستان بوشهر تصریح کرد: به منظور جلوگیری از ازدحام جمعیت و پیشبرد منظم برنامه، تزریق واکسن گروه‌های سنی طبق جدول زمان‌بندی از ۱۵ تیرماه آغازشده است.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: این برنامه بر اساس گروه‌های هدف و نوبت دریافت واکسن تنظیم شده است و گروه‌های هدف پس از دریافت تماس تلفنی و پیامک نوبت دهی از مراکز خدمات جامع سلامت می‌توانند در زمان اعلام‌شده برای تزریق واکسن به مرکز اعلام‌شده در پیامک مراجعه کنند.
فخرایی بیان داشت: حضور افراد در مراکز واکسیناسیون تنها بر اساس تماس و پیامک نوبت دهی بوده و از افراد دیگر گروه‌های سنی درخواست می‌شود برای پیشگیری از ازدحام جمعیت در محل‌های تزریق واکسن و حفظ سلامت خود و دیگران، به مراکز واکسیناسیون مراجعه نکنند.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: امکان پذیرش افراد خارج از نوبت و هرگونه مراجعه خارج از شرایط یاد شده، موجب اختلال در روند اجرای واکسیناسیون خواهد بود.
وی تصریح کرد: از افراد دعوت می‌شود تنها به مراکز واکسیناسیون یاد شده در پیامک مراجعه کرده و از مراجعه به دیگر مکان‌ها و یا خارج از زمان یاد شده، خودداری کنند تا بتوانیم با مشارکت عمومی، شاهد اجرای موفق واکسیناسیون و سرعت بخشیدن به روند انجام آن در استان باشیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: سایر سالمندان که تاکنون دوز اول واکسن را دریافت نکرده‌اند، می‌توانند به مراکز واکسیناسیون در استان مراجعه کنند.
انتهای پیام/ا.س-۳۰۰۰

 

کلمات کلیدی:
واکسیناسیون     کرونا     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   20 تير 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >