دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری 279 بیمار در بخش‌های کرونایی/ جان‌باختن 7 هم استانی دیگر

14 خرداد 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ جمعه 14 خرداد ماه، 279 نفر است.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در شبانه روز گذشته 69 بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای 33 مورد به ویروس کرونا، قطعی است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر 33 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه کرونا قرار دارند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه بیمارستان‌های استان بوشهر، 21 نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند و تنفس آنان به وسیله دستگاه ادامه دارد.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر گفت: متاسفانه در روز 14 خرداد ماه، هفت نفر دیگر از هم استانی‌های ما به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند تا مجموع موارد فوت شده کرونا در استان بوشهر در این تاریخ به عدد 1177 مورد افزایش یابد.
وی جزئیات موارد فوتی کرونایی بوشهر در 14 خرداد را چنین عنوان کرد: یک بانوی 54 ساله با سابقه آسم، یک بانوی 56 ساله با سابقه فشار خون بالا و یک بانوی 68 ساله با سابقه فشار خون بالا،  یک آقای 40 ساله با سابقه تشنج، یک آقای 69 ساله با فشار خون بالا، یک آقای 79 ساله با دیابت و یک آقای 81 ساله با سابقه فشار خون موارد فوتی کرونا در استان بوشهر بودند.
وی افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته 69 بیمار نیز باحال عمومی خوب از بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 44348 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ م.پ-1025

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   14 خرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >