رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
پلمب ۵۴ واحد صنفی شهرستان بوشهر به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی

8 ارديبهشت 1400
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: بیش از ۵۴ واحد صنفی در شهر بوشهر به دلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمب شدند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ مهندس حسن فخرایی افزود: هم‌زمان با افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا از نیمه دوم فروردین‌ماه سال جاری بازدید از صنوف و نظارت بر اجرای محدودیت‌های کرونایی در شهرستان بوشهر تشدید شد.
وی ادامه داد: بازدید از صنوف در قالب تیم‌های بازرسی متشکل از نمایندگان اماکن نیروی انتظامی، تعزیرات حکومتی، صمت و با حضور کارشناسان بهداشت محیط و حرفه‌ای در سطح شهرستان بوشهر به‌صورت روزانه در دو نوبت صبح و عصر انجام شد.
مهندس فخرایی هدف از انجام این بازرسی‌ها را بررسی اجرای محدودیت‌های کرونایی، دستورالعمل‌های بهداشتی و نظارت بر مراکز فعال تجاری عنوان کرد.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با اشاره به اهمیت همراهی واحدهای صنفی در مهار ویروس کرونا گفت: فعالیت مشاغل صنفی مربوط به گروه‌های ۲ ،۳  و۴ در مناطق دارای وضعیت قرمز و گروه‌های ۳ و ۴ در مناطق دارای وضعیت نارنجی کرونایی ممنوع بوده و می‌بایست تا تغییر رنگ‌بندی شهرستان بسته بمانند.
وی تاکید کرد: شهروندان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی به سامانه رسیدگی به شکایات  مردمی وزارت بهداشت با شماره ۱۹۰ تماس حاصل نمایند.
انتهای پیام/ا.س-۳۰۰۰


کلمات کلیدی:
پلمب.صنوف     مهندس.حسن.فخرایی     کرونا     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >