دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری 432 بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان /ثبت 10 فوتی جدید

4 ارديبهشت 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در تاریخ 4 اردیبهشت 1400، 432 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته 101  بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده که 55  نفر از آنها مثبت قطعی می باشند.
وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته 90  مورد از بستری بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 64  مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متاسفانه امروز 10 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، 4  آقا با 75، 67، 62 و 58 سال سن با سابقه بیماری قلبی عروقی، کلیوی، تنفسی، دیابت و فشار خون و 6 خانم با 82، 75، 58، 75، 52 و 58 سال سن با سابقه بیماری تنفسی، لوپوس، دیالیز، دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه هم‌اکنون 47 مورد در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر 24  مورد از آنها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا در استان بوشهر تا این تاریخ 4 اردیبهشت 1400، 988 نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 33450  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.
دکتر کشمیری افزود: متاسفانه شاهد افزایش فوتی‌ها در روزها اخیر در استان هستیم که این نشان دهنده پاین بودن سطح رعایت پروتکل‌ها و افزایش دورهمی‌ها در سطح استان می باشد.


انتهای پیام/ ز.ح.۱۰۲۷

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >