دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری 433 بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان/ ثبت 4 فوتی جدید

27 فروردين 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 433 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته 89 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده که 48 نفر از آنها مثبت قطعی می باشند.
وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته 82 مورد از بستری بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 53  مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متاسفانه امروز 4 مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، 3 آقا با 87، 67 و 60 سال سن با سابقه بیماری قلبی عروقی و سرطان و 1 خانم با 66 سال سن با سابقه بیماری کلیوی، دیابت و فشار خون در استان بوشهر به ثبت رسید.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه هم‌اکنون 58 مورد در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر 24  مورد از آنها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا در استان بوشهر تا تاریخ جمعه 27 فروردین ماه 1400 ، 940 نفر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون 30158  نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ ز.ح.۱۰۲۷

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
    آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   27 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >