دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری ۳۱۰ بیمار در بخش‌های کرونا/ ثبت ۲ فوتی دیگر

20 فروردين 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در تاریخ جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ به عدد ۳۱۰ نفر رسیده است.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۷۶ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۳۳ مورد به کرونا، قطعی است.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۴۳ بیمار در بخش‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه ۱۹ نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.
دکتر کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در ۲۰ فروردین۱۴۰۰  اعلام شد گفت: متأسفانه امروز در استان بوشهر یک آقای ۸۴ ساله با سابقه فشارخون و بیماری قلبی و یک آقای ۳۹ ساله بدون داشتن سابقه بیماری به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند.
وی ادامه داد: از آغاز شیوع کرونا در استان بوشهر تا کنون ۹۱۵ هم استانی با ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۶۶ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۲۷۴۵۱ نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.انتهای پیام/ م.پ-۱۰۲۵

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   20 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >