مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خوابگاه ۲۱۰ نفری این دانشگاه در مراحل پایانی ساخت قرار دارد

29 بهمن 1399
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خوابگاه 210 نفری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با امکانات متعدد جهت رفاه حال دانشجویان در حوزه فرهنگی و ورزشی توسط بنیاد 15 خرداد کلید خورده و امروز در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.

مسعود صداقت در جریان بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با نمایندگان بنیاد 15 خرداد از مجتمع پردیس این دانشگاه افزود: این بازدید به‌منظور بررسی روند پیشرفت پروژه خوابگاهی در حال ساخت این دانشگاه انجام‌گرفته است.
وی تصریح کرد: طی این بازدید نمایندگان بنیاد 15 خرداد از روند پیشرفت پروژه مطلع شده و همچنین با مهندس ناظر پروژه جهت تحویل و اتمام کار در موعد مقرر، گفت‌وگو کردند.
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص پایان کار این پروژه و تجهیز خوابگاه گفت: هم‌زمان با ساخت این خوابگاه، از محل کمک‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، تجهیزات موردنیاز این خوابگاه در حال خریداری بوده و با اتمام کار این پروژه تجهیز آن نیز بلافاصله انجام خواهد شد.
در پایان این بازدید طی جلسه‌ای با حضور رئیس دانشگاه، معاون توسعه و منابع انسانی و نمایندگان بنیاد 15 خرداد بر اتمام ساخت خوابگاه در نیمه اول سال 1400 تأکید شده و تاریخ افتتاح این خوابگاه دخترانه 15 خردادماه سال آینده تعیین شد.

انتهای پیام/  ۲۰۵۰- ط.ت
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی احبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
مراحل.پایانی.پروژه     خوابگاه.210.نفری     معاون.دانشجویی     مسعود.صداقت    

تاریخ بروز رسانی:   29 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >