رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
با افتتاح مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر عمده نیازهای چشم‌پزشکی استان مرتفع می‌شود

23 بهمن 1399
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با افتتاح مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر عمده نیازهای چشم‌پزشکی استان مرتفع می‌شود.

دکتر سعید کشمیری در آیین افتتاح مرکز جراحی و کلینیک تخصصی عرفان بوشهر افزود: این مرکز متعلق به سازمان فرهنگی ایثار بوده که زیرمجموعه بنیاد شهید است و مخاطبین خاص آن خانواده‌های ایثارگران بوده‌اند ولی با سرمایه‌گذاری‌هایی که دکتر احمدیزدان‌پناه انجام دادند این مرکز تلفیق‌شده و به کلینیک درمانی پیشرفته تبدیل‌شده است.
وی با اشاره به اینکه رشد بخش خصوصی در بوشهر ضعیف است تصریح کرد: در سال آینده بخش رادیوتراپی بیمارستان خصوصی موجود در خیابان چمران آغاز به کارکرده و بیماران مبتلابه سرطان نیازمند به خروج از استان جهت درمان نخواهند بود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: بهداشت مقدم بر درمان بوده و خوشبختانه استان بوشهر با زیرساخت‌های مناسبی که دارد تمام مردم استان حتی در روستاها دارای پرونده الکترونیک بوده و در شهر نیز ۹۰ درصد مردم از این امکان برخوردار هستند.
دکتر کشمیری اظهار داشت: از شش هزار خدمتی که تعریف‌شده نزدیک به پنج هزار خدمت در استان ارائه می‌شود، این در حالی است که درگذشته ۴۵ درصد هم استانی‌ها برای درمان به خارج از استان مراجعه کرده اما در حال حاضر تنها ۱۲ تا ۱۵ درصد برای دریافت خدمات به خارج از استان مراجعه می‌کنند.
وی تاکید کرد: امروز با افتتاح بیمارستان شهدای هسته‌ای دارای یک بیمارستان فوق پیشرفته در زمینه اورژانس هستیم و تا سال ۱۴۰۴ به عدد ۲/۲ تخت به ازای هر هزار نفر مردم استان بوشهر دست خواهیم یافت.

انتهای پیام/م.ف۱۰۲۴
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
افتتاح     کلینیک.تخصصی.عرفان     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >