رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
انجام بیش از ۳۰۰ مورد تست از اطرافیان بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان بوشهر

8 دی 1399
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در قالب طرح شهید حاج قاسم سلیمانی از هفته اول دی ماه تاکنون بیش از ۳۰۰ مورد تست از اطرافیان بیماران مبتلا به کرونا در سطح شهرستان بوشهر صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی اعلام داشت: در ادامه نظارت‌های مستمر بر روند اجرای دقیق پروتکل‌های ابلاغی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر لزوم استفاده از ماسک از سوی شاغلین و ارباب‌رجوع و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و گندزدایی محیط کار، ۱۷ تیم بازرسی با ۲۳ نفر نیرو در قالب طرح شهید قاسم سلیمانی از پرسنل بهداشت محیط و حرفه‌ای این مرکز به صورت سرزده از این صنوف بازدید کردند.
 وی خاطرنشان کرد: کارشناسان مرکز بهداشت از ۸۲۷ صنف مختلف بازدید کردند که  طی آن منجر به ارجاع ۱۳ صنف متخلف به مراجع قضایی و پلمب یک صنف با همکاری نمایندگان اتاق اصناف، اداره صمت، اماکن تعزیرات حکومتی و سازمان بازرسی شد.
 این مقام مسئول درصد موارد مثبت نسبت به هفته قبل را ۳ درصد کاهشی دانست و خاطرنشان کرد: از اول دی ماه تاکنون در طرح شهید قاسم سلیمانی تعداد ۳۱۴ نمونه تست از اطرافیان بیماران مبتلا به کرونا در سطح شهرستان بوشهر گرفته شد که در طی آن ۳۳ مورد مثبت اعلام شد و از این موارد، یک نفر جان خود را از دست داده است.
انتهای پیام/ا.س-۳۰۰۰
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان
 

کلمات کلیدی:
تست.تشخیص.سریع     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   8 دی 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >