برای دومین سال متوالی؛
معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد

24 شهريور 1399
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موفق به کسب رتبه برتر کشوری شد.

دکتر یحیی رضایی در گفت‌وگو با روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: بر اساس بررسی به‌عمل‌آمده توسط ستاد مرکزی مبازره با قاچاق کالا و ارز و اعلام نتایج ارزیابی پیشرفت برنامه جامع پیشگیری و تشدید مبارزه با قاچاق کالاهای سلامت محور طی سال ۹۸ و مقایسه آن با سال ۹۷ بر پایه ۳۰ شاخص عملکردی استان بوشهر برای دومین سال پیاپی رتبه برتر کشوری را کسب کرد.
وی تصریح کرد: برابر با ارزیابی صورت گرفته استان بوشهر برای دومین سال متوالی جزو استان‌های برتر در حوزه پیشرفت عملکرد پیشگیری و مبارزه با کالاهای سلامت محور و همچنین رصد کامل طرح رهگیری در حوزه دارو و مکمل، نظارت و پیگیری طرح شناسه گذاری لوازم آرایشی بهداشتی، مواد غذایی و ملزومات پزشکی حائز رتبه برتر کشوری شد که از نقاط قوت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به شمار می‌رود.
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: این موفقیت مرهون عملکرد مثبت و گزارش دهی مناسب و اقدامات مناسب و لازم توسط کارشناسان و دست‌اندرکاران این حوزه در سال گذشته است که مورد تقدیر ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق و ارز کشوری و مسئولانی ارشد استانی قرار گرفتند.

انتهای پیام/ غ.ه ۲۰۷۰

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
کسب.رتبه.برتر     معاون.غذا.دارو     دکتر.یحیی.رضایی        

تاریخ بروز رسانی:   24 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >