دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
301 بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

6 امرداد 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 301 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 65 بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر 169 مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته 52 مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد 37 مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه سه نفر از همشهریان عزیزمان روز شنبه و چهار نفر روز یکشنبه که تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است و در رده سنی 61 تا 99 سال هستند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون 41 مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر 18 مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
وی بیان کرد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مردم و در دستگاه‌های اجرایی و اداری افزایش‌یافته است که این مهم سبب خارج شدن استان از وضعیت قرمز شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: هرگونه اجتماع شرایط را برای انتشار بیماری کرونا در استان بوشهر را تسهیل می‌کند از این نظر قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا با رعایت موارد بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک مورد تأکید است.
دکتر کشمیری اضافه کرد: اعزام تیم واکنش سریع به منازل بیماران کرونایی برای جداسازی بیماران از سایر افراد، آموزش و گندزدایی یکی از کارهایی است که دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای بحث پیشگیری از بیماری کرونا در حال انجام دادن آن است.

انتهای پیام/ س.م - 1021
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری     کرونا.ویروس     موارد.ابتلا     استان.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   8 امرداد 1399

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >