جذب 60 درصد از اعتبارات رییس جمهور برای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

24 دی 1398
مدیر برنامه‌ریزی بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در سفر رییس محترم جمهور به استان بوشهر 250 میلیارد ریال برای احداث پروژه دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی مصوب شد که تاکنون 60 درصد از این اعتبارات جذب‌شده است.

سید محسن هاشمی با اشاره به پیشرفت قابل‌توجه این پروژه گفت: در سال جاری 150 میلیارد ریال از اعتبارات مصوب شده برای تکمیل و تسریع در احداث پروژه دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی ابلاغ‌شده است.
هاشمی در حاشیه بازدید از پروژه احداث دانشکده پزشکی و دندانپزشکی افزود: تا ابتدای دی‌ماه سال جاری 90 میلیارد ریال از مبلغ ابلاغ‌شده این پروژه نیز به‌صورت اوراق جذب گردیده است.
مهندس سعید جغتایی، ریس امور پایش و ارزیابی اطلاعات مدیریت سازمان برنامه‌وبودجه کشور به‌اتفاق ریس سازمان برنامه بودجه استان از پروژه احداث ساختمان دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی بازدید کردند، در این بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مدیر برنامه‌ریزی بودجه و پایش عملکرد دانشگاه و مدیر دفتر فنی دانشگاه نیز آن‌ها را همراهی کردند.
 این بازدید به دعوت مدیر برنامه‌ریزی بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و به‌منظور ارائه گزارش از روند احداث پروژه دانشکده پزشکی و دندانپزشکی بوشهر صورت گرفت.
 
انتهای پیام/م.پ-1025

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
بازدید     بودجه     سیدمحسن.هاشمی        

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >