پیشرفت 68 درصدی احداث ساختمان دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی/ گزارش تصویری

24 دی 1398
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: پروژه احداث ساختمان دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با 68 درصد پیشرفت در حال اجرا است.

دکتر ایرج بیژنی در حاشیه بازدید رییس امور پایش و ارزیابی اطلاعات مدیریت سازمان برنامه‌وبودجه کشور از پروژه احداث ساختمان دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی گفت: با توجه به نیاز اساسی بخش آموزش و نوع کاربری این پروژه بزرگ، تسریع در اجرای آن از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی با اشاره به‌سرعت یافتن احداث این پروژه با تأمین اعتبارات مصوب شده افزود: ساختمان دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی با زیربنای 19 هزار مترمربع یکی از پروژه‌های مهم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است که با تکمیل و تجهیز آن زیرساخت‌های لازم برای ارائه آموزش هرچه مطلوب‌تر فراهم خواهد آمد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: تا پایان سال جاری فاز اول این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.
مهندس سعید جغتایی، ریس امور پایش و ارزیابی اطلاعات مدیریت سازمان برنامه‌وبودجه کشور به‌اتفاق ریس سازمان برنامه بودجه استان از پروژه احداث ساختمان دانشکده‌های پزشکی و دندانپزشکی بازدید کردند، در این بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، مدیر برنامه‌ریزی بودجه و پایش عملکرد دانشگاه و مدیر دفتر فنی دانشگاه نیز آن‌ها را همراهی کردند.
 این بازدید به دعوت مدیر برنامه‌ریزی بودجه و پایش عملکرد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و به‌منظور ارائه گزارش از روند احداث پروژه دانشکده پزشکی و دندانپزشکی بوشهر صورت گرفت.

انتهای پیام/م.پ-1025

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
بازدید     بودجه     معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی    

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >