نشست اعضای کارگروه راهبری توسعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/گزارش تصویری

18 دی 1398
نشست اعضای کارگروه راهبری توسعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: این دانشگاه موفق به کسب رتبه برتر در میان دستگاه‌های اجرایی استان در سال 97 شده که این نشست نیز در راستای برطرف کردن نقاط ضعف و توجه به نقاط قوت در شاخص‌ها و محورهای امتیازی در سال جدید برگزار شده است.
دکتر ایرج بیژنی افزود: با توجه به اینکه ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی اعم از شاخص‌های عمومی و اختصاصی توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها انجام می‌شود و علیرغم اینکه شاخص‌ها در کلیه دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور مشترک است ازاین‌رو نوع ارزیابی در سراسر کشور توسط کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان‌ها متفاوت خواهد بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: چه‌بسا در یک استان نوع ارزیابی و امتیازدهی شاخص‌ها برای تمامی دستگاه‌های اجرایی استان با دیدگاه سختگیرانه و در یک استان با دیدگاه بازتر و نوع امتیازدهی راحت‌تر انجام‌شده باشد.
دکتر بیژنی اظهار داشت: با توجه به اینکه تمامی دستگاه‌های اجرایی استان با یک نوع پارامتر اندازه‌گیری، مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌گیرند عدالت در مورد همه برقرار می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: رتبه‌بندی فضلی استان‌ها مبنایی نداشته و کار پسندیده‌ای نیست زیرا به این دلیل که هر استان برنامه عملیاتی متفاوتی داشته و ارزیاب‌های متفاوتی کار ارزیابی را انجام می‌دهند.
رحمت‌الله حسن‌ابراهیمی پیشنهاد کرد با تشکیل جلسه‌ای به تبیین و بررسی شاخص‌های اختصاصی جدید پرداخته و درصورتی‌که شاخص خاصی مدنظر باشد به شاخص‌های اختصاصی اضافه شود.
در ادامه غلامرضا قائدی امامزاده مدیر توسعه سازمان و تحول اداری به بیان شاخص‌های اختصاصی، عمومی و امتیاز کسب‌شده توسط معاونت‌ها و مدیریت‌های دانشگاه پرداخته و سپس کلیه اعضا کارگروه توضیحاتی را نسبت به علت انحراف امتیاز کسب‌شده ارائه کردند.
در پایان دکتر کشمیری به اهمیت ماموریت‌های دانشگاه علوم پزشکی و حوزه سلامت پرداخته و از زحمات رحمت‌الله حسن‌ابراهیمی با تقدیم تقدیرنامه‌ای قدردانی شد.
کارگروه راهبری توسعه مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور رییس دانشگاه، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر و معاونین دانشگاه با موضوع آسیب‌شناسی نتایج ارزیابی عملکرد دانشگاه در سال 97 در سالن ابن سینای دانشگاه برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف1024

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     کمیته.راهبری     دکتر.سعید.کشمیری     معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی     رحمت‌الله.حسن‌ابراهیمی    
   

تاریخ بروز رسانی:   19 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >