رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
توسعه مبانی قرآن و عترت عامل بالندگی و پویایی دانشگاه است

12 آذر 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: توسعه مبانی قرآن و عترت عامل بالندگی و پویایی دانشگاه است.

دکتر سعید کشمیری در آیین تقدیر از افتخارآفرینان قرآنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: ترویج آموزه‌های دینی و قرآنی در دانشگاه‌ها زمینه‌ای را جهت انس بیش از پیش دانشجویان با کلام انسان‌ساز الهی فراهم می‌آورد.
وی با بیان اینکه توسعه و گسترش مبانی قرآن و عترت در سطح نظام سلامت ضروری است گفت: بسط فضای معنوی و عطرآگین قرآن و عترت در محیط دانشگاهی همواره مورد اهتمام مسئولان دانشگاه‌ علوم پزشکی بوشهر بوده است.
دکتر کشمیری ضمن ابراز خرسندی از حضور نخبگان و پیشتازان قرآنی نظام سلامت استان بوشهر که در بزرگ‌ترین رخداد قرآنی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتخارآفرینی کردند اظهار داشت: روند توسعه و گسترش مبانی قرآن و عترت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خوب است و سرآمدان قرآنی این حوزه الگوی درخشانی برای جامعه دانشگاهی استان هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، تعهد و داشتن مسئولیت اجتماعی آحاد جامعه را از جمله توصیه‌ها و پیام‌های محوری قرآن کریم و عترت اهل‌بیت (ع) برشمرد و اظهار کرد: اگر همه ما انسان‌ها بتوانیم در هر جایگاه و رتبه‌ای به نحو شایسته مسئولیت خویش را انجام دهیم، می‌توانیم در توسعه و شکوفایی جامعه نقش برجسته‌ای داشته باشیم.
دکتر سعید کشمیری، ضمن تشکر از مرکز قرآن و عترت دانشگاه به جهت تلاش‌های مستمر در راستای توسعه و گسترش مبانی قرآن و عترت در سطح نظام سلامت استان بوشهر، رتبه آوران و فعالین قرآنی در بخش دانشجویی و اساتید را جزء افتخارات بی‌بدیل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قلمداد کرد.
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گزارشی از روند بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور ارائه کرد و گفت: ظرفیت‌ها و قابلیت‌های ارزنده دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جشنواره قرآن و عترت کم‌نظیر است.
 دکتر اکرم فرهادی بیان کرد: کسب رتبه ۱۵ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بین ۶۴ دانشگاه علوم پزشکی کشور نشان از ارتقاء و تعالی این دانشگاه در سه بخش استادان، دانشجویان و کارکنان است.
سپس مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن تبریک افتخارآفرینی کاروان قرآنی نظام سلامت استان بوشهر در بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، از حمایت‌های رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکر کرد.

دکتر حسین اسدی راد اظهار داشت: ارتقاء سطح کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مرکز یا اداره قرآن و عترت  را بسیار بااهمیت و ضروری است.
در این نشست برگزیدگان جشنواره قرآن و عترت به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند و اعضاء دبیرخانه جشنواره نیز مختصری از روند فعالیت‌های مرکز قرآن و عترت ارائه دادند.
آئین تجلیل و تقدیر از مقام آوران و برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.
در این آیین از برگزیدگان قرآنی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تقدیر شد.

انتهای پیام/ ۲۰۵۰- ط.ت

کلمات کلیدی:
دکتر.سعید.کشمیری     رییس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     قرآن     عترت     دانشجویان     جشنواره.قرآن.عترت    
علوم.پزشکی    

تاریخ بروز رسانی:   12 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >