رتبه نخست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در انتصاب بانوان در جایگاه‌های مدیریتی

20 مهر 1398
معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش انتصاب بانوان در جایگاه‌های مدیریتی با 46 درصد رتبه نخست را در بین دستگاه‌های اجرایی استان داشته که تعداد 76 انتصاب در سال‌های 97 و 98 را داشته است.

وی عنوان کرد: افراد انتصاب شده میانگین سنی 39 سال را دارا بوده که از میانگین استانی پایین‌تر است و این جوان‌گرایی بسیار کمک‌کننده خواهد بود.
رحمت‌الله حسن‌ابراهیمی افزود: انتخاب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان دستگاه برتر اجرایی در استان نشان از شایستگی مدیران، کارشناسان و تمامی کارکنانی دارد که در بدنه بهداشت و درمان استان در حال خدمت هستند.
وی بیان داشت: هر دستگاهی که به همکاران و نظر کارشناسی آنان اهمیت می‌دهد در فرایند ارزیابی عملکرد جایگاه خوبی داشته و این نشان از توسعه‌یافتگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دارد.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هفت هزار و 500 نفر نیروی انسانی دارد که ماموریت‌های مختلفی را در بخش‌های بهداشتی، درمانی و ستادی برعهده داشته و در هفت معاونت مشغول به ارائه خدمت هستند.
دکتر ایرج بیژنی افزود: از این جهت که ماموریت‌ها و اهداف متنوع و بسیاری را در مجموعه دانشگاه شاهد هستیم نیاز است که شاهد تحول و تحرکی بیش از پیش باشیم.
وی با اشاره به اهمیت استفاده بهینه از نیروی انسانی موجود تصریح کرد: مدیریت تحول اداری از مدیران کلان تا مدیران مالی و کارکنان هستند که مجموعه دانشگاه را تشکیل داده و کسب رتبه برتر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جشنواره شهید رجایی نشان از تلاش مضاعف کارکنان در مجموعه دانشگاه دارد.
جلسه کارگروه راهبری توسعه مدیریت با حضور رییس دانشگاه، معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر، معاونین و کارشناسان دانشگاه برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف1024

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EY7jegBw69PIpld7SHn6wN

 


کلمات کلیدی:
معاون.توسعه     رحمت‌الله.حسن‌ابراهیمی     دکتر.ایرج.بیژنی        

تاریخ بروز رسانی:   23 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >