معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
بیش از 140 پروژه دانشگاه بهره‌برداری شده یا آماده بهره‌برداری است

4 مهر 1398
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تعداد پروژه‌های بهره‌برداری شده یا آماده بهره‌برداری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر 142 پروژه بوده که 18 پروژه پیشرفت فیزیکی بالای 80 درصد دارد.

دکتر ایرج بیژنی در نشست هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر که با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت برگزار شد افزود: پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی زیر 80 درصد تعداد 16پروژه است.
وی تصریح کرد: زیرساخت‌های بهداشتی درمانی سطح استان شامل مراکز خدمات جامع سلامت، پایگاه سلامت و خانه بهداشت است که در شش شهرستان به‌صورت کامل انجام‌شده، در دو شهرستان تا پایان سال 98 انجام و دو شهرستان دیگر نیز تا پایان سال 99 انجام خواهد شد.
دکتر بیژنی بیان داشت: ازجمله پروژه‌های ویژه در حال اجرای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر شامل اورژانس عمومی و هسته‌ای بوشهر با زیربنای 8300  و 70 درصد پیشرفت فیزیکی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشکده پزشکی و دندان پزشکی  با زیربنای19000 مترمربع و با 69 درصد پیشرفت فیزیکی، بیمارستان 160 تختخوابی بوشهر با زیربنای17260 مترمربع که در مرحله تجهیز کارگاه و زیرسازی بوده و نیز بیمارستان 17 شهریور برازجان با زیربنای 17000 مترمربع و پیشرفت فیزیکی 35 از دانشگاه است.
دکتر بیژنی اظهار داشت: کلینیک ویژه بوشهر قرارداد BOT با بخش خصوصی با زیربنای 6500 مترمربع و با پیشرفت فیزیکی 65 درصد، خوابگاه دانشجویی 240 نفره با زیربنای 1650 مترمربع و پیشرفت 100 درصدی آماده افتتاح، توسعه بیمارستان امام حسین اهرم با زیربنای 2500 مترمربع و با پیشرفت فیزیکی 70 درصد و نیز توسعه بیمارستان زینبیه خورموج با زیربنای 1500 مترمربع که در مرحله پیشرفت تجهیز کارگاه و زیرسازی است از دیگر پروژه‌های ویژه دانشگاه محسوب می‌شود.
وی در خصوص توسعه بیمارستان دیلم گفت: پروژه توسعه بیمارستان دیلم توسط خیرین در دست اجرا بوده که بخش‌های دیالیز، زایشگاه و تالاسمی افتتاح‌شده، بخش ICU,NICU,CCU با زیربنای 1300 مترمربع و پیشرفت 70 درصدی و همچنین بخش اورژانس با زیربنای 1000 مترمربع در دست اجرا است.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بازنگری و اصلاح ساختار سازمانی دانشگاه شامل حوزه ستادی، بیمارستان‌ها و مراکز آموزشی درمانی، مراکز جامع سلامت بر اساس برنامه‌ریزی مرکز توسعه وزارت متبوع، اجرای مهندسی مشاغل در دانشگاه بر اساس آخرین تغییرات ایجادشده در آیین‌نامه مهندسی مشاغل مصوب هیئت‌امنا ازجمله اقدامات معاونت توسعه دانشگاه است.
دکتر بیژنی افزود: اصلاح فرآیندهای سازمانی حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، اصلاح و ارتقا سامانه نظام پیشنهادات و پیگیری‌های لازم جهت لینک آن با سامانه وزارت متبوع و اقدامات لازم در خصوص افزایش مشارکت کارکنان در سامانه ثبت تجربه از طریق ساز و کارهای انگیزشی لازم از دیگر اقدامات این معاونت است.
وی اظهار داشت: اقدامات لازم در خصوص برنامه‌های تحول در نظام اداری منجر به کسب رتبه برتر در بین دستگاه‌های اجرایی استان در دو سال متوالی (سال‌های 96 و 97) شده است.
جلسه هیات رییسه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، سیدکمال‌الدین‌شهریاری نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، رییس دانشگاه و معاونین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن ابن سینای این دانشگاه برگزار شد.
گفتنی است سفر معاون وزیر بهداشت به‌منظور بررسی مسائل و مشکلات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش‌های مختلف ازجمله بررسی پروژه‌های عمرانی، وضعیت نیروی انسانی، مسائل مرتبط با بودجه و امور مالی، افتتاح و آغاز عملیات پروژه‌های بهداشتی درمانی صورت گرفته است.

انتهای پیام/ م.ف1024

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نشست     هیات.رییسه     معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی        

تاریخ بروز رسانی:   5 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >