مدیر بازرسی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ به عنوان خط مقدم حوزه سلامت در نجات جان شهروندان نقش حیاتی دارند

2 مهر 1398
مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نقش پایگاه‌های اورژانس به عنوان خط مقدم حوزه سلامت در حفظ و نجات جان شهروندان حیاتی و مهم است.

محمدحسین ستوده در حاشیه بازدید از پایگاه‌های اورژانس استان بوشهر اظهار داشت: نقش پایگاه‌های اورژانس به عنوان خط مقدم حوزه سلامت در حفظ و نجات جان شهروندان حیاتی و مهم است و باید همواره با روش‌های بدیع و نو و بازرسی‌های مستمر کارایی و آمادگی لازم در آن حفظ کرد.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل خدوم اورژانس ۱۱۵ استان بوشهر افزود: تلاش صادقانه، عشق‌ورزی به انسان‌ها و بهره‌مندی از علم و مهارت از سرمایه‌های ارزشمند یک تکنسین اورژانس است.
مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: سپید پوشان اورژانس با آگاهی و اشراف کامل بر مشقت‌ها و سختی‌های حرفه خود با عشق در این مسیر گام برمی‌دارند و با حضور و بهره‌گیری از تخصص خود افراد را در حساس‌ترین لحظات همراهی می‌کنند.
ستوده اظهار داشت: در یک بازه زمانی ۱۰ روزه از تمامی پایگاه‌های اورژانس استان به صورت تک به تک بازدید به عمل آمد و نقاط قوت و ضعف جهت تقویت کارکرد این بخش حیاتی بررسی و ارائه شد.
وی تصریح کرد: مدیریت بازرسی دانشگاه در سال ۹۸ تمرکز خود را بر بازرسی مستمر از پایگاه‌های اورژانس و ارزیابی عملکرد این مدیریت قرار داده است و سعی دارد با شناسایی چالش‌ها و ارائه راه‌کار لازم این مشکلات را با همکاری مدیریت اورژانس به فرصت رشد و بالندگی اورژانس تبدیل کند.
مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: جهادگران خط مقدم درمان، با داشتن احساس مسئولیت در تمامی ساعات شبانه‌روز و در هر شرایطی با صبر و بردباری آماده خدمت‌رسانی و نجات جان انسان‌ها هستند.


انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.بازرسی     محمدحسین.ستوده     اورژانس115    

تاریخ بروز رسانی:   2 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >