معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه خبر داد:
تکمیل و بهره‌برداری تمامی زیرساخت‌های بهداشتی در شش شهرستان استان تا پایان سال‌جاری

10 شهريور 1398
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در شش شهرستان تمامی زیرساخت‌های ارائه خدمات بهداشتی شامل خانه بهداشت، پایگاه‌های سلامت و مراکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری تکمیل‌شده و یا تا پایان سال تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

 دکتر ایرج بیژنی در آیین معرفی و تقدیر از کارکنان و مدیران نمونه دانشگاه افزود: در کمتر دانشگاه و یا استانی شاهد این مهم بوده‌ایم و امید است تا پایان سال 99، در چهار شهرستان دیگر نیز به این مهم دست پیدا کنیم.
وی تصریح کرد: در حال حاضر تمامی کارکنان و مدیران دانشگاه در حوزه‌های مختلف بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌صورت دسته‌بندی‌شده به خدماتی که ماموریت انجام آن را دارند مشغول هستند.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در حوزه درمان استان از تعداد 850 تخت به 1460 تخت بستری رسیده‌ایم و امیدواریم تعداد 600 تخت بستری نیز در سال‌های آینده تکمیل و بهره‌برداری داشته باشیم.
دکتر بیژنی بیان داشت: در حوزه آموزش، مجموعه فضاهای آموزشی در سال‌های گذشته حدود 14 هزار و پانصد مترمربع بود که در حال حاضر به 18هزار مترمربع رسیده و 19هزار مترمربع دیگر نیز در دست کار داشته و مراحل نهایی خود را سپری می‌کند که در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی اظهار داشت: امید است در جایگاه معاونت توسعه و با نقش‌آفرینی کارکنان مجموعه دانشگاه به‌عنوان افراد توانمند توانسته باشیم شرایط را فراهم کرده تا کارکنان بتوانند ماموریت سازمانی خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در حوزه خدمات‌رسانی به مردم که از رسالت‌های مهم دانشگاه بوده امیدواریم بتوانیم کیفیت لازم را حفظ کرده و باکیفیت مطلوب‌تری خدمات را ارائه نماییم.
دکتر بیژنی یادآور شد: باید در سال جاری نیز همانند گذشته از منابع موجود بهترین استفاده را برده و باکیفیت‌ترین خدمات را به مردم ارائه دهیم که این مهم تلاش مضاعف کارکنان مجموعه دانشگاه را می‌طلبد.
وی تصریح کرد: کسب مقام برتر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بین دستگاه‌های اجرایی استان را به‌تمامی کارکنان خدوم دانشگاه تبریک گفته که نشان از اقدامات مفید و موثر این دانشگاه در ارائه خدمات به مردم است.
آیین تقدیر از کارکنان و مدیران نمونه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همت معاونت دانشجویی فرهنگی و معاونت توسعه مدیریت و منابع در سالن شهید بهشتی دانشگاه برگزار و کارکنان و مدیران نمونه معرفی و از آنان تقدیر شد.

انتهای پیام/ م.ف-1024

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
تقدیر     روز.کارمند     معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی        

تاریخ بروز رسانی:   10 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >