معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
۲۰ پروژه بهداشتی و درمانی هم‌زمان با هفته دولت افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد

4 شهريور 1398
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۲۰ پروژه بهداشتی و درمانی با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال هم‌زمان با هفته دولت افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

دکتر ایرج بیژنی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت اظهار داشت: هم‌زمان با هفته دولت برنامه‌های گسترده‌ای در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می‌شود تا بتوانیم در راستای معرفی دستاوردهای دولت به مردم تلاش کنیم.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر بیان داشت: افتتاح ۱۵ پروژه عمرانی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از جمله این اقدامات است که هم‌زمان با این هفته دو پایگاه بهداشتی در شهرستان‌های دشتی و بوشهر ،همراه سرای بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر افتتاح می‌شود.
وی اذعان داشت: همچنین در این هفته مرکز خدمات جامع سلامت پهلوان کشی تنگستان، سه پایگاه اورژانس جاده‌ای کاکی، چاووشی و آّبپخش و شش خانه بهداشت در شهرستان‌های دشتستان، بوشهر و جم نیز به بهره‌برداری می‌رسد.
دکتر بیژنی گفت: پنج پروژه مرکزخدمات جامع سلامت تنگک بوشهر، توسعه مرکز خدمات جامع سلامت چغادک، مرکز خدمات جامع سلامت شیرینو، پانسیون دو واحدی بوشکان و توسعه بیمارستان زینبیه خورموج با اعتبار ساخت و تجهیز ۲۶۰ میلیارد ریال عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
معاون.توسعه     هفته.دولت     دکتر.ایرج.بیژنی        

تاریخ بروز رسانی:   4 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >