خوابگاه دخترانه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مهرماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد

12 خرداد 1398
مدیر دانشجویی معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ساخت و تجهیز خوابگاه دخترانه 200 نفره دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مهرماه امسال به پایان رسیده و مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

مسعود صداقت در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا بابیان این خبر افزود: این خوابگاه دارای ظرفیت ۱۶۰ نفر با ۴۰ اتاق است اما گنجایش اسکان ۲۰۰ دانشجو را دارد.
صداقت با اشاره به‌پیش بینی‌های صورت گرفته برای افتتاح این مجتمع گفت: عملیات اجرایی این خوابگاه دانشجویی در سال ۹۶ آغاز شد که در حال حاضر مراحل ساخت این پروژه عمرانی به پایان رسیده است و پس از تجهیز این خوابگاه که تابستان امسال صورت می‌گیرد شاهد افتتاح آن خواهیم بود.
وی خاطرنشان کرد: زیربنای این خوابگاه دانشجویی یک هزار و ۶۴۰ مترمربع است که علاوه بر طبقه همکف،‌ دارای دوطبقه است.
مسعود صداقت اظهار کرد: برای تجهیز و خرید امکانات این خوابگاه، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار لازم است که با اخذ وام، نسبت به تجهیز این خوابگاه ملکی اقدام نماییم.
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به وجود ۹ خوابگاه برای اسکان دانشجویان دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دارای چهار خوابگاه ملکی، سه خوابگاه مشارکتی، یک خوابگاه استیجاری و یک خوابگاه متأهلی است و خوشبختانه به همه متقاضیان خوابگاهی اسکان داده‌ایم و هیچ دانشجویی در صف انتظار خوابگاه و اسکان نیست.

انتهای پیام/ 2050- ط.ت

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
بهره‌برداری     مدیر.دانشجویی     معاونت.دانشجویی.فرهنگی     مسعود.صداقت    

تاریخ بروز رسانی:   12 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >