فرماندار شهرستان کنگان:
روابط عمومی‌ها، پل ارتباطی بین مردم، مدیران و رسانه‌ها هستند

4 خرداد 1398
فرماندار شهرستان کنگان گفت: روابط عمومی‌ها، حلقه بین مردم و مسئولین و همچنین پل ارتباطی مدیران و رسانه‌ها هستند که باید از این طریق عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی را به گوش مردم برساند.

فتح اله نوروزی در نشست تجلیل از روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان کنگان افزود: روابط عمومی در عصر ارتباطات که به عنوان هنر هشتم شناخته می‌شود نقش مهمی را ایفا می‌کنند.
وی بابیان اینکه روابط عمومی در مدیریت استراتژیک هم به محیط بیرون سازمان و هم بر محیط داخل سازمان تأکید دارد گفت: در داخل سازمان اخبار مربوط به سازمان و در بیرون معرفی و پیگیری مباحث مرتبط به سازمان بر عهده روابط عمومی است.
فرماندار شهرستان کنگان بیان کرد: موقعیت هر سازمان یا اداره در عرصه‌های مختلف را بسته به عملکرد روابط عمومی آن مجموعه دانست و ادامه داد حلقه بین مردم و مسئولان و همچنین پل ارتباطی مدیران و رسانه‌ها روابط عمومی است که می‌بایست از این طریق عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی را به گوش مردم برساند.
نوروزی وجود روابط عمومی و رسانه‌ها را کمکی شایان به پیشرفت شهر و گوش و چشمی برای مسئولان در جهت اداره و مدیریت شهرستان خواند و گفت: شهرستان ما از لحاظ تاریخی و فرهنگی شهرستان قدرتمندی است که معرفی آن به عهده شما اصحاب رسانه و مسئولان روابط عمومی است.
اولین کارگاه آموزشی "درون سازمانی" ویژه روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان کنگان برگزار شد.
این کارگاه باهمت واحد روابط عمومی فرمانداری کنگان و تدریس استاد شاکری در سالن اجتماعات فرمانداری کنگان و با حضور مسئولین روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد.
این نشست با حضور فتح اله نوروزی و معاون سیاسی، اجتماعی و مشاور فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و کلیه روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی شهرستان برگزار شد.
در این نشست از دوازده روابط عمومی برتر شهرستان تجلیل شد و شبکه بهداشت و درمان شهرستان به عنوان دومین روابط عمومی برتر دستگاه‌های اجرایی و فعال شهرستان انتخاب و تقدیر شد.انتهای پیام/ م.س-۳۰۷۰
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
نشست     تجلیل     فرماندار     فتح‌اله.نوروزی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >