رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
بیش از ۷۰۰ صنف متخلف در سال ۹۷ به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

18 فروردين 1398
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: ۷۳۷ صنف متخلف به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی در تهیه و عرضه مواد غذایی در سال ۱۳۹۷ به تعزیرات حکومتی معرفی شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ مهندس حسن فخرایی افزود: با توجه به روند رو به رشد بازدیدهای بهداشتی توسط کارشناسان بهداشت محیط و برگزاری گشت‌های مشترک با بازرسین تعزیرات حکومتی در سال ۹۷، صنوف متخلف شناسایی و پس از تشکیل پرونده به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع داده شدند.
وی بیان داشت: عمده‌ترین تخلف‌های صوت گرفته در حوزه بهداشتی و امنیت غذایی، عدم رعایت موازین بهداشتی در تهیه و عرضه موادغذایی بوده است.
رییس مرکز بهداشت شهرستان بوشهر توجه به مخاطرات ناشی از چنین تخلفاتی در زمینه سلامت مردم را ضروری دانسته و بیان داشت: مرکز بهداشت شهرستان بوشهر برحسب وظیفه قانونی خود و برابر قانون ماده ۱۳ مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی در سال جدید متخلفان بهداشتی را با جدیت بیشتری به مراجع قضایی معرفی خواهد کرد.
 مهندس فخرایی خاطر نشان کرد: همشهریان عزیز می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این زمینه به صورت ۲۴ ساعته شکایات خود را به سامانه رسیدگی به شکایات تلفنی ۱۹۰ ثبت نمایند.

انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
کلمات کلیدی:
پلمپ     مهندس.حسن.فخرایی     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   18 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >