رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
ارائه خدمات دهان و دندان در ایام تعطیلات نوروز توسط 7 مرکز دهان و دندان در دشتستان

11 فروردين 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: 7 مرکز دهان و دندان در ایام تعطیلات نوروز به شهروندان و مهمان‌های نوروزی ارائه خدمات می‌دهند.

مهندس ماریا خویش دوست، در گفتگوی با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده توسط واحد هماهنگی و گسترش شبکه، جهت رفاه حال شهروندان و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، 6 مرکز دهان و دندان مستقر در مراکز خدمات جامع سلامت (بوشکان، تنگ ارم، دالکی، وحدتیه، شبانکاره و آبپخش) و مرکز سلامت دهان و دندان شهر برازجان در طرح سلامت نوروز،25 از اسفند 97 تاکنون تمامی خدمات دندان‌پزشکی را به مراجعین ارائه داده‌اند.
وی افزود: شهرستان دشتستان دارای 15 مرکز دهان و دندان می‌باشد که در این ایام 7 مرکز به صورت کشیک در طرح سلامت نوروز گنجانده‌شده‌اند و تمامی خدمات دهان و دندان را با تعرفه دولتی به گروه‌های هدف و سایر گروه‌ها ارائه می‌کنند.
مهندس خویش دوست تصریح کرد: ارائه خدمات در سال 97، بیش از 43 هزار مورد بوده است که از این تعداد خدمات بیش از 26 هزار خدمت به گروه‌های هدف (کودکان زیر 6 سال، 6 تا 14 سال و مادران باردار و شیرده) انجام‌شده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: ارائه خدمات دندان‌پزشکی به شهروندان در سال 97 نسبت به سال 96، در حدود 20 درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/ س.غ/3030
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
مرکز.دهان.دندان     تعطیلات.نوروز     شهرستان.دشتستان     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   11 فروردين 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >