همایش پیاده‌روی بزرگ خانواده سلامت ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/گزارش تصویری

18 اسفند 1397
همایش پیاده‌روی بزرگ خانواده سلامت ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی، بیمارستان‌های تحت پوشش و مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به همراه اعضای خانواده آنان در ساحل بوشهر برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این همایش گفت: عوامل مؤثر بر تأمین سلامت مردم دارای طیف وسیعی است به‌گونه‌ای که تنها ۲۵ درصد سلامت مردم مربوط به حوزه بهداشت و درمان است.
دکتر ایرج بیژنی افزود: ۷۵ درصد عوامل تأمین سلامت مردم خارج از حوزه بهداشت و درمان است و به سایر نهادهای مؤثر ارتباط دارد.
وی تصریح کرد: اعتقادداریم مشارکت مردم و سایر سازمان‌ها در عرصه سلامت می‌تواند سبب افزایش نشاط اجتماعی و بهبود وضعیت سلامت جامعه شود.
دکتر بیژنی بیان کرد: ایجاد روحیه نشاط و همدلی بین کارکنان دانشگاه، گسترش سلامت و توسعه ورزش همگانی از اهداف برگزاری این همایش پیاده‌روی بوده است.
وی خاطرنشان کرد: در تحقق این همایش دستگاه‌ها و نهادهای مختلفی از جمله مدیریت شعب بانک ملت استان بوشهر و شرکت بیمه کوثر سرپرستی استان بوشهر مشارکت دارند که امروز شما این فضای نشاط و همدلی را شاهد هستید.
همایش پیاده‌روی بزرگ خانواده سلامت ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی، بیمارستان‌های تحت پوشش و مرکز بهداشت شهرستان بوشهر به همراه اعضای خانواده آنان از میدان رئیسعلی دلواری تا پارک شورا برگزار شد و با صرف صبحانه، اجرای موسیقی زنده و شاد و اهدا جوایزی به قید قرعه به تعدادی از شرکت‌کنندگان همراه بود.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
همایش     پیاده‌روی     معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی        

تاریخ بروز رسانی:   18 اسفند 1397

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >