رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خبر داد؛
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۵ پروژه بهداشتی و درمانی شهرستان دشتستان در دهه فجر

7 بهمن 1397
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۵ پروژه بهداشتی و درمانی در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست افزود: هم‌زمان با فرارسیدن دهه فجر پروژه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان که مراحل ساخت آن‌ها تکمیل و تجهیز شده‌اند با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری خواهند رسید.
وی همچنین اظهار کرد: مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم و خانه‌های بهداشت خیرک، بشیرآباد و همچنین ساختمان اورژانس ۱۱۵ شهر کلمه با هزینه‌ای معادل ۴۸ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی تکمیل و تجهیز شده‌اند.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: پروژه عمرانی پایگاه سلامت بهرام‌آباد از توابع بخش آبپخش، هم‌زمان با دهه فجر کلنگ زنی و مراحل ساخت آن آغاز می‌شود.
وی تصریح کرد: بزرگ‌ترین پروژه شهرستان در بخش بهداشت و درمان در دهه فجر، مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم می‌باشد که با دارا بودن بخش‌های درمانی و بهداشتی خدمات آزمایشگاهی ّ، پزشک، دندان‌پزشکی، رادیولوژی، بستری سرپایی، داروخانه، واکسیناسیون، مامایی، مراقبت مادر و کودک، نوجوانان، جوانان، میان‌سالان و سالمندان را به جمعیت تحت پوشش خود ارائه می‌دهد.

انتهای پیام/ س.غ/۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     آغاز.عملیات.اجرایی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   7 بهمن 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >