به‌منظور تکمیل و بهسازی اطلاعات هویتی صورت گرفت؛
امضای تفاهم‌نامه همکاری ثبت‌احوال و شبکه بهداشت و درمان تنگستان

25 آذر 1397
شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان و اداره ثبت‌احوال این شهرستان جهت تکمیل و بهنگام سازی اطلاعات هویتی باهدف ارتقاء کیفیت ثبت وقایع حیاتی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه همکاری گفت: تدوین آمار به‌موقع زیربنای توسعه است و برای اقدام عملی در جهت پیشرفت و توسعه باید آمارهای روشن و دقیقی در اختیار متصدیان امور برنامه‌ریزی قرار گیرد.
مهندس عادل مقدس گفت: ثبت بهنگام وقایع حیاتی یکی از اساسی‌ترین و مهم‌ترین اهرم‌های ارائه آمارهای دقیق و واقعی است که نقش ثبت‌احوال در این موضوع از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
مقدس افزود: مجموعه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی خود در خانه‌های بهداشت آماده انجام همکاری‌های لازم با ثبت‌احوال است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان بهنگام سازی اطلاعات هویتی برحسب زمان و مکان وقوع را دقیق‌تر از جمع‌آوری اطلاعات با استفاده از سرشماری دانست و تأکید کرد: هیچ‌گونه مانعی در جهت افزایش همکاری‌ها با ثبت‌احوال تنگستان نداریم و به همین منظور با معرفی یک رابط، وقایع حیاتی را به‌صورت هفتگی و ماهانه با نماینده ثبت‌احوال بررسی خواهیم کرد.
رییس ثبت‌احوال شهرستان تنگستان نیز با مثبت ارزیابی کردن همکاری‌های ثبت‌احوال و بهداشت و درمان به تقدیر از نقش بهورزان در این مهم پرداخت و گفت: بهورزان به‌عنوان خط مقدم حوزه سلامت به‌واسطه حضور فیزیکی در جامعه، قبل از هر منبعی از وقایع حیاتی مطلع می‌شوند و این موضوع نقش آنان را در ثبت دقیق وقایع حیاتی بیش‌ازپیش نمایان می‌کند.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تفاهم‌نامه     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   25 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >